PozKat/MscWynikNazwisko i imięKlub
1IV/100:35:33 Josypenko JędrzejDream Run
2V/100:35:35 Jabłoński ArturDream Run
3IV/200:35:37 Marchuk IlyaUNTS Warszawa
4VII/100:35:43 Piasta DariuszWarszawa-Ursynów
5IV/300:36:32 Wysocki MarcinDream Run
6III/100:36:40 Tkaczyk AdamA.K.B. MORT!
7IV/400:36:49 Gregorczyk Łukasz Vege Runners
8IV/500:36:58 Głuszak GrzegorzWarszawa-Ursynów
9VI/100:37:00 Primik MarekVege Runners
10III/200:37:02 Sprengel PiotrA.K.B. MORT!
11VIII/100:37:26 Kotwa AndrzejVege Runners
12V/200:37:50 Pająk TomaszVege Runners
13VII/200:38:14 Mazurek MariuszTriathlon Kalisz
14VI/200:38:47 Grześkowiak BartoszBeztlen Project
15III/300:38:50 Klimowicz MichałNiezrzeszony
16VIII/200:38:55 Staszewski WojciechKancelaria Sportowa Staszewcy
17VIII/300:39:02 Horne ThomasVege Runners
18IV/600:39:05 Borawski JuliuszVege Runners
19VI/300:39:06 Ochman PiotrWarszawa-Kabaty
20VIII/400:39:08 Gardener JacekJacekBiega Running Team
21VI/400:39:19 Mielczarek KrzysztofRozbiegani-Żychlin
22K-V/100:39:22 Kaźmierczak MartaDream Run
23VI/500:39:27 Maciopa MichałWarszawa-Bemowo
24VI/600:39:33 Kobierski Piotruka.pl
25V/300:39:37 Wiatr MichałSofttutor
26VI/700:39:45 Widzyński BartoszGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
27IV/700:39:52 Kościk JakubNiezrzeszony
28V/400:40:07 Stykowski SławomirArt Profi Warszawa
29VI/800:40:20 Stachura MarcinKB ActiveSports Warszawa
30V/500:40:23 Garbat RafałA.K.B. MORT!
31IX/100:40:24 Nowocień JacekGLKS Nadarzyn
32V/600:40:26 Baranowski JacekJacekBiega Running Team
33II/100:40:28 Wojewódzki MarcinWojewódzcy Team
34VI/900:40:34 Latoszek RafałNiezrzeszony
35V/700:40:36 Żukowski PawełVege Runners
36VII/300:40:38 Szczepaniuk Jarosławkb-rebus.pl
37II/200:40:48 Bukała MarcinVege Runners
38VI/1000:40:53 Teleon PiotrJacekBiega Running Team
39III/400:40:59 Witkowski PiotrVege Runners
40V/800:41:00 Idziak MarcinDental Spa Team
41IV/800:41:01 Tymiński PawełMińsk Mazowiecki
42VIII/500:41:02 Polański PiotrWarszawa-Mokotów
43K-IV/100:41:12 Bondara SylwiaJacekBiega Running Team
44V/900:41:12 Mioduszewski AdamWarszawa
45V/1000:41:12 Macias MarcinWarszawa-Ursynów
46VII/400:41:20 Zabdyr MarcinKondycja
47III/500:41:34 Leśniakiewicz DawidWarszawa
48IX/200:41:44 Grunwald WitoldA.K.B. MORT!
49VI/1100:41:50 Figat AndrzejKobyłka
50IV/900:42:02 Niebudek CezaryZąbki
51IX/300:42:20 Marciniak JanuszWarszawiaky
52K-IV/200:42:23 Prugar-Fukowska PaulinaDream Run
53XI/100:42:23 Dąbrowski KrzysztofAccelerate - Klub Biegacza Accenture
54VIII/600:42:25 Głupczyk TadeuszGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
55V/1100:42:27 Hernandez Sanz DanielValladolid
56V/1200:42:30 Sławiński PiotrWarszawa-Ursynów
57II/300:42:33 Matus MaciejVege Runners
58K-II/100:42:50 Gałązka NataliaVege Runners
59V/1300:42:50 Walknowski DominikWarszawa-Ursynów
60III/600:43:09 Gliniewicz MichałWarszawa-Ursynów
61V/1400:43:10 Jaworski HubertWarszawa-Ursynów
62K-V/200:43:17 Serwińska AnnaDream Run
63VII/500:43:18 Góral TadeuszKKB
64IV/1000:43:19 Morawski FilipWarszawa-Ursynów
65II/400:43:20 Słowiński MichałNiezrzeszony
66VI/1200:43:24 Zięba TomaszJacekBiega Running Team
67VII/600:43:24 Reluga GrzegorzWarszawa-Wawer
68K-V/300:43:25 Sadowska MonikaWarszawa
69IV/1100:43:27 Morawski FilipWarszawa-Ursynów
70VI/1300:43:28 Koleśnik RomanWarszawa-Wola
71II/500:43:45 Gras JordiWarszawa
72VI/1400:43:48 Sadkowski TomaszWarszawa-Ursynów
73IV/1200:44:01 Kwiatkowski MichałTrinergy Team
74V/1500:44:05 Belkiewicz RafałNiezrzeszony
75VIII/700:44:08 Nadrowski PiotrKondycja
76VI/1500:44:16 Gałka RemigiuszBorek Trenuje Team
77V/1600:44:19 Pysiak PiotrWarszawa-Ursynów
78K-V/400:44:29 Wach MonikaDream Run
79VI/1600:44:33 Pierzak OlafAmok Team
80VII/700:44:36 Przybysz KrzysztofArt Profi Warszawa
81K-VII/100:44:38 Pododemska-Zabdyr IzabelaKondycja
82VI/1700:44:38 Seferyniak JacekPKO Bank Polski
83V/1700:44:39 Sztern ŁukaszJacekBiega Running Team
84VIII/800:44:45 Grzegorczyk WojciechKondycja
85V/1800:44:54 Kuziemski MarcinWarszawa-Ursynów
86VI/1800:44:56 Gronczewski ArturFMW Runners
87V/1900:44:58 Piasecki TomaszOTK Rzeźnik Gliwice
88VI/1900:45:05 Grudniewski CezaryWarszawa-Ursynów
89K-IV/300:45:13 Kundys Karolina Warszawa-Kabaty
90VII/800:45:18 Matyskiel KrzysztofNight Runners
91K-VI/100:45:20 Gregorczyk MonikaVege Runners
92VII/900:45:20 Bartkowski MarekYolo
93K-IV/400:45:26 Majer BogusławaVege Runners
94X/100:45:26 Święcki PawełWarszawa-Ursynów
95VI/2000:45:28 Januchta TomaszNiezrzeszony
96K-IV/500:45:35 Dettlaff PatrycjaDream Run
97X/200:45:38 Rychter WiesławBuchalter
98IV/1300:45:44 Stepniowski SebastianWarszawa Mokotów
99IV/1400:46:04 Zalewski ŁukaszWarszawa-Ursynów
100VI/2100:46:22 Lachman PawelWarszawa
101K-III/100:46:27 Górniak KatarzynaPiaseczno
102V/2000:46:33 Załęcki MichałLotos Running Team
103VII/1000:46:36 Szczerba PawełKonstancin-Jeziorna
104K-III/200:46:44 Skelton SarahVege Runners
105X/300:46:45 Krypa JanWarszawa-Białołęka
106K-III/300:46:48 Miszkiewicz-górecka OlgaVege Runners
107VIII/900:46:54 Kochański AndrzejCzarnów
108X/400:47:06 Prądzyński Dariuszcalidris minuta
109VIII/1000:47:42 Salwin SławomirWieliszew Heron Team
110K-VI/200:47:47 Leszczyńska JoannaNiezrzeszony
111K-III/400:48:13 Kuczera MałgorzataWarszawa-Mokotów
112VIII/1100:48:20 Wiatr RobertNiezrzeszony
113K-V/500:48:31 Kostera KatarzynaVege Runners
114K-VII/200:48:36 Toczewska AnnaJacekBiega Running Team
115IX/400:48:36 Mossakowski PrzemysławWarszawa
116IV/1500:48:37 Zalewski BartoszNiezrzeszony
117VIII/1200:48:42 Wiatr RobertNiezrzeszony
118K-V/600:48:47 Dryja MonikaObozybiegowe.pl
119IV/1600:48:50 Zieliński MichałPrudential
120K-II/200:48:50 Słowińska DominikaNiezrzeszony
121IX/500:48:53 Babiński JerzyNadarzyn
122V/2100:49:21 Wróbel ŁukaszKS Wolni
123IX/600:49:33 Suwald AndrzejJacekBiega Running Team
124X/500:49:40 Brzozowski AndrzejA.K.B. MORT!
125K-V/700:49:44 Janowska KatarzynaTempo-Fizjozdrowie
126K-VIII/100:49:49 Opowicz MarzenaKB ActiveSports Warszawa
127K-V/800:50:11 Jasińska-kot AgnieszkaMarki
128VI/2200:50:48 Szczotkowski MarekPiaseczno
129VII/1100:50:51 Kaniuga LeszekWarszawa Mokotów
130XII/100:51:19 Dembiński EugeniuszKB Huragan Wołomin
131K-VI/300:51:24 Józefacka KatarzynaParkrun Warszawa Ursynów
132IV/1700:51:37 Saruch PawełKS Wolni
133IV/1800:51:38 Tomza MichałQCHZ
134V/2200:51:42 Wiśniewski MarcinWarszawa-Mokotów
135K-VII/300:52:04 Reluga MałgorzataWarszawa-Wawer
136V/2300:52:16 Sieńko Piotrnie
137K-VIII/200:52:45 Wagner JolantaWarszawa-Ursynów
138K-VI/400:53:26 Little VirginieNiezrzeszony
139VI/2300:53:32 Krzewicki ŁukaszNiezrzeszony
140K-IV/600:53:34 Ejsmont AlicjaVege Runners
141VIII/1300:53:55 Rudalski RafałWarszawa
142K-VI/500:54:00 Sikorska MariolaPiastów
143VIII/1400:54:04 Kurowski DariuszWarszawa
144XI/200:54:05 Przybylski BogusławWarszawa-Falenica
145XI/300:54:26 Staniszewski WaldemarTarchomin Wieś
146VIII/1500:54:36 Pawłowski TomaszBiegam Bo Lubię
147K-IV/700:54:51 Dąbrowska JolantaGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
148X/600:54:51 Budnicki GrzegorzWarszawa-Kabaty
149VIII/1600:54:59 Ostrowski RyszardŻywcem Zabiegani
150X/700:55:04 Bator ZbigniewNiezrzeszony
151XII/200:55:10 Tokarzewski StanisławKomorów
152K-VIII/300:55:21 Teichert MariaKB ActiveSports Warszawa
153VIII/1700:55:28 Śluzek MirosławWarszawa-Anin
154K-XI/100:55:38 Dobkowska AnnaKB Galeria Warszawa
155X/800:55:39 Słaby JerzyWarszawa-Ursynów
156K-V/900:55:43 Łempicka-Gromek JoannaGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
157VI/2400:55:44 Wójcik RobertNiezrzeszony
158K-VII/400:55:44 Zaborowska-józefik IzabelaWarszawa-Żoliborz
159VII/1200:55:56 Grądzki AdamWarszawa-Ursynów
160V/2400:56:02 Dybizbański MariuszKS Wolni
161K-III/500:56:08 Witkowska AnnaVege Runners
162K-VIII/400:56:25 Kochman IwonaNC+ Sport Team
163K-VI/600:57:10 Ratuszyńska UrszulaWarszawa-Praga Północ
164K-IX/100:57:24 Matuszewicz EwaKondycja
165XI/400:57:46 Biera AndrzejWarszawa-Śródmieście
166VII/1300:58:09 Miastowski RafałWarszawa-Dzielnica Ursynów
167K-X/100:58:16 Głowacka ElżbietaParkrun Warszawa Ursynów
168V/2500:58:19 Borkowski ŁukaszWarszawa-Targówek
169VI/2500:59:19 Traczyk PawełTuptuś Otwock
170K-VI/701:01:05 Bugaj JoannaPiaseczno
171IV/1901:01:12 Milbert PiotrVege Runners
172K-XI/201:01:48 Polak TeresaKB ActiveSports Warszawa
173VIII/1801:03:30 Paluch PawełNiezrzeszony
174VIII/1901:04:05 Rurka GrzegorzSamBiegam
175III/701:04:05 Rurka TadeuszWarszawa-Białołęka
176K-VII/501:04:34 Koma AnnaWarszawa
177XI/501:04:41 Kępczyński JanuszGOSIR Ożarów Maz.
178XIII/101:04:54 Hołowacz TomaszKondycja
179K-IX/201:05:46 Szarska IwonaaleTEMPO
180XIII/201:07:31 Noworyta JacekActive-Arfrosan 'Biegiem Po Zdrowie' Team
181I/101:09:46 Calore MarcoWarszawa-Ursynów
182XIII/301:10:45 Moszkowicz EugeniuszKondycja
183K-VII/601:11:18 Gaj BognaOgony
184K-XI/301:16:25 Rawska ElżbietaKB ActiveSports Warszawa
185XIV/101:32:46 Andrzejewski TadeuszWarszawa-Bielany