PozKat/MscWynikNazwisko i imięKlub
1V/100:34:24 Jabłoński ArturDream Run
2V/200:34:48 Polak SebastianKB ActiveSports Warszawa
3IV/100:35:25 Stupak MarcinDream Run
4IV/200:35:28 Josypenko JędrzejDream Run
5IV/300:36:57 Urmanowski DanielDream Run
6V/300:37:22 Pustułka KonradAKL Ursynów
7VIII/100:38:06 Kotwa AndrzejVege Runners
8VII/100:38:11 Piasta DariuszWarszawa-Ursynów
9VI/100:38:24 Kruszyński GrzegorzPruszków
10II/100:38:41 Gawlak DamianTeresin
11V/400:38:48 Zapalski MarekWarszawa-Powiśle
12VI/200:39:05 Primik MarekVege Runners
13III/100:39:10 Lewandowski BartoszNiezrzeszony
14III/200:39:13 Grześkowiak KrzysztofNarodowy Bank Polski
15V/500:39:22 Mądrach PiotrDream Run
16II/200:39:31 Słowiński MichałDobrzeNamIdzie
17VIII/200:39:35 Gardener JacekJacekBiega Running Team
18VI/300:39:37 Michałowski Dawid4 Runners
19VI/400:40:01 Majkowski MichałDream Run
20V/600:40:05 Baranowski JacekJacekBiega Running Team
21III/300:40:13 Kowalik PawełJacekBiega Running Team
22V/700:40:35 Pająk TomaszVege Runners
23III/400:40:37 Sprengel PiotrA.K.B. MORT!
24VII/200:40:49 Knychas DarekPZU Sport Team
25VII/300:41:05 Szczepaniuk JarosławDream Run
26VIII/300:41:06 Staszewski WojciechKS Staszewscy
27VII/400:41:06 Widzyński BartoszNight Runners
28V/800:41:13 Matysiak BartłomiejJacekBiega Running Team
29VII/500:41:18 Wojciechowski MichałKB Bossa
30V/900:41:18 Grabowski BłażejJacekBiega Running Team
31IV/400:41:22 Kościk JakubNiezrzeszony
32VI/500:41:23 Jachymek BartłomiejJacekBiega Running Team
33V/1000:41:24 Wiatr MichałSofttutor
34VI/600:41:27 Maciopa MichałWarszawa-Bemowo
35IX/100:41:30 Nowocień JacekSP Rusiec
36IV/500:41:37 Piędel MichałA.K.B. MORT!
37II/300:41:40 Bukała MarcinVege Runners
38K-V/100:41:40 Kaźmierczak MartaDream Run
39VI/700:41:45 Drozd MaciejDream Run
40VI/800:41:59 Garbat RafałA.K.B. MORT!
41VI/900:42:09 Stachura MarcinKB ActiveSports Warszawa
42III/500:42:14 Matus MaciejVege Runners
43K-IV/100:42:15 Sawicka AnnaDream Run
44VIII/400:42:23 Polański PiotrWarszawa-Mokotów
45IV/600:42:27 Bogdał AndrzejReebok Run Crew
46V/1100:42:28 Debert JarekTrinergy Team
47K-II/100:42:29 Gałązka NataliaVege Runners
48VI/1000:42:42 Zięba TomaszJacekBiega Running Team
49K-IV/200:42:49 Bondara SylwiaJacekBiega Running Team
50VI/1100:43:25 Koleśnik RomanWarszawa-Wola
51IX/200:43:27 Drabczyk SzymonWarszawa-Mokotów
52VI/1200:43:39 Jankowski AndrzejAccenture Warszawa
53VIII/500:43:48 Głupczyk TadeuszGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
54VIII/600:43:55 Kurzawa SławomirT-Mobile Running Team
55K-IV/300:44:02 Wielogórska NataliaDream Run
56VII/600:44:03 Trevor ArronGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
57V/1200:44:03 Hernandez Sanz DanielValladolid
58VI/1300:44:36 Seferyniak JacekPKO Bank Polski
59K-V/200:44:38 Matusik BarbaraJacekBiega Running Team
60VI/1400:44:45 Grzegorzewski MichałGrzegorzewscy Team
61VII/700:44:56 Owczarski MarekWarszawa-Mokotów
62IV/700:45:06 Borawski JuliuszVege Runners
63II/400:45:07 Turzyński PiotrRolnikON
64VI/1500:45:15 Jarzębski GrzegorzWarszawa
65VI/1600:45:24 Figat AndrzejKobyłka
66K-IV/400:45:25 Makowska OlgaJacekBiega Running Team
67VII/800:45:25 Roziński ArkadiuszUKS 4 Ursus
68V/1300:45:27 Zygadlewicz GrzegorzJacekBiega Running Team
69III/600:45:30 Ostasiuk AleksanderSKN
70X/100:45:32 Grunwald WitoldA.K.B. MORT!
71VI/1700:45:40 Opałczyński ZbigniewWarszawa
72K-VI/100:45:41 Piasecka MonikaDream Run
73V/1400:45:42 Wołosewicz KamilParkrun Warszawa Ursynów
74VI/1800:45:42 Pysiak PiotrWarszawa-Ursynów
75VI/1900:45:43 Kondratowicz SebastianNiezrzeszony
76IV/800:45:50 Dudkiewicz JacekTrinergy Team
77VII/900:45:52 Cisek MirosławKB Galeria Warszawa
78VI/2000:45:53 Grudniewski CezaryWarszawa-Ursynów
79VI/2100:45:56 Gronczewski ArturFMW Runners
80XI/100:45:57 Dąbrowski KrzysztofRadzywnik Run Team
81X/200:45:59 Markiewicz PawełKB ActiveSports Warszawa
82VI/2200:46:01 Laskowski MichałTRIdziestka
83IX/300:46:03 Gójski MirosławGKS Grodzisk
84IX/400:46:14 Miłosz KrzysztofZnikający Punkt
85K-VI/200:46:15 Górecka KatarzynaŻórawski Team
86VI/2300:46:21 Sławiński PiotrWarszawa-Ursynów
87VIII/700:46:23 Wojtas JanuszPoczta Polska
88K-V/300:46:29 Majer BogusławaVege Runners
89XI/200:46:35 Korzonkowski ZbigniewENTRE.PL Team
90VII/1000:46:36 Góral TadeuszKKB
91K-VI/300:46:56 Staszewska KingaKS Staszewscy
92K-VIII/100:47:09 Paszczak AlicjaKlub Wysokogórski Warszawa
93VII/1100:47:23 Suchodolski MariuszNiezrzeszony
94K-VI/400:47:34 Danecka AgnieszkaWarszawa-Ursynów
95K-V/400:47:45 Siwczuk AleksandraJacekBiega Running Team
96VI/2400:47:49 Kostera TomaszVege Runners
97VI/2500:47:53 Danik PiotrWarszawa-Ursynów
98VIII/800:48:03 Wojewódzki GrzegorzWarszawa-Ursynów
99K-V/500:48:04 Dettlaff PatrycjaDream Run
100X/300:48:07 Święcki PawełWarszawa-Ursynów
101K-VI/500:48:22 Leszczyńska JoannaNiezrzeszony
102K-III/100:48:33 Jaskólska MagdaVege Runners
103K-IV/500:48:36 Paszkowska MarcelinaA.K.B. MORT!
104VII/1200:48:41 Januchta TomaszNiezrzeszony
105VIII/900:48:49 Świder JanuszKwidzyn
106V/1500:48:50 Miguel Frau3D-Triatlon
107VI/2600:49:31 Segin MarcinSprint Zalewo
108K-IV/600:49:40 Przepieść KamilaWarszawa
109K-IX/100:49:49 Opowicz MarzenaKB ActiveSports Warszawa
110IX/500:49:58 Śluzek MirosławWarszawa-Anin
111K-III/200:50:05 Raczyńska MagdalenaVege Runners
112IX/600:50:11 Kochański AndrzejCzarnów
113K-III/300:50:49 Kupaj OktawiaVege Runners
114VII/1300:50:58 Rosati MarcinChylice
115K-VI/600:51:08 Chmielowiec AnnaKB GALERIA Warszawa
116K-IV/700:52:18 Kucharska AleksandraDream Run
117K-VII/100:52:32 Murawska MałgorzataWarszawa
118X/400:52:42 Kieszek TadeuszKS Ożarowianka
119II/500:52:46 Wiśniewski TomaszWarszawa
120VI/2700:52:55 Józwik RobertWarszawa-Gocław
121K-VI/700:53:03 Kruszyńska MarzenaKruszon Team Pruszków
122XII/100:53:19 Jenkins ChrisWilanów Coffin Dodgers
123X/500:53:33 Budnicki GrzegorzWarszawa-Kabaty
124XI/300:53:42 Przybylski BogusławWarszawa-Falenica
125VII/1400:54:06 Olech ArturNiezrzeszony
126VII/1500:54:15 Przybysz KrzysztofArt Profi Warszawa
127X/600:54:16 Wawrowski JanuszACTION Warszawa
128K-III/400:54:25 Witkowska AnnaVege Runners
129VII/1600:54:39 Szczotkowski MarekPiaseczno
130IV/900:54:47 Milbert PiotrVege Runners
131K-VI/800:55:36 Kossakowska KatarzynaWarszawa-Ursynów
132XII/200:55:45 Tokarzewski StanisławKomorów
133K-XI/100:55:51 Marczak GrazynaLeczo Team
134VII/1700:55:52 Kaniuga LeszekWarszawa-Stegny
135K-VI/900:56:07 Kostrzewska EwaGrójec
136X/700:56:07 Dziekonski JacekKonstancin-Jeziorna
137X/800:56:12 Bator ZbigniewNiezrzeszony
138XII/300:56:14 Staniszewski WaldemarTarchomin Wieś
139K-VIII/200:56:37 Teichert MariaKB ActiveSports Warszawa
140/100:57:02 Korniluk DominikNiezrzeszony
141K-XI/200:57:33 Dobkowska AnnaKB Galeria Warszawa
142K-VI/1000:57:58 Siwek AnnaNiezrzeszony
143XII/400:58:03 Marszalec JarosławNiezrzeszony
144K-III/500:58:20 Nadolski EmiliaNiezrzeszony
145K-VII/200:58:27 Sitarek IwonaPKO Bank Polski
146VII/1800:58:28 Spólny RobertGrójec
147VI/2800:58:42 Szczęsny RafałWarszawa-Żoliborz
148VII/1900:58:56 Grądzki AdamWarszawa-Ursynów
149K-VI/1100:58:59 Pawłowska KatarzynaaleTEMPO
150K-VII/300:59:02 Piotrowska AnnaNiezrzeszony
151K-V/600:59:03 Godzisz EwaVege Runners
152III/700:59:10 Walentyński Bartlomiej25x100
153K-V/700:59:22 Sadowska MarzenaA.K.B. MORT!
154VIII/1000:59:26 Paluch PawełAvocado Wellnes Club
155K-III/601:00:19 Rudzinska AleksandraJacekBiega Running Team
156K-V/801:00:21 Kozłowska MariaWarszawa Praga Południe
157K-VII/401:00:46 Koma AnnaWarszawa
158K-XII/101:01:05 Żywek TeresaNiezrzeszony
159K-IV/801:01:26 Pokrop AgnieszkaGórski Styl Team
160K-IV/901:01:39 Sztandera BerenikaVege Runners
161K-VIII/301:01:40 Butkiewicz MałgorzataKB Galeria Warszawa
162XIII/101:01:50 Hołowacz TomaszKondycja
163K-X/101:02:23 Głowacka ElżbietaParkrun Warszawa Ursynów
164XII/501:02:43 Dembiński EugeniuszKB Huragan Wołomin
165K-VII/501:03:10 Wiśniewska KatarzynaNiezrzeszony
166XIII/201:04:24 Domański JacekWKB Heta Lubliniec
167K-XI/301:04:32 Polak TeresaKB ActiveSports Warszawa
168K-VIII/401:04:54 Borowska MagdalenaWarszawa-Powiśle
169K-XI/401:05:47 Nowicka JoannaWarszawa-Stegny
170VII/2001:09:05 Miastowski RafałWarszawa-Dzielnica Ursynów
171XIII/301:16:57 Wałęga EdmundWarszawa-Wola
172XIII/401:24:41 Noworyta JacekActive-Arfrosan 'Biegiem Po Zdrowie' Team