GRAND PRIX Warszawy
2020
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  2. 2020-03-07*
  1. 2020-02-22

2019
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2019-10-19
  7. 2019-10-05
  6. 2019-09-14
  5. 2019-04-27
  4. 2019-04-06
  3. 2019-03-23
  2. 2019-03-09
  1. 2019-02-16

2018
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2018-10-20
  7. 2018-10-06
  6. 2018-09-22
  5. 2018-04-28
  4. 2018-04-07
  3. 2018-03-17
  2. 2018-03-03
  1. 2018-02-10

2017
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


GRAND PRIX WARSZAWY 2020
Wstępna, nieoficjalna klasyfikacja po 2 biegach na dystansie 10 km

ostatnia modyfikacja:2020-03-13 20:53:03


punktacja generalna kobiet

PozycjaSumaStartyZawodnikKlub
12002Kaźmierczak MartaDream Run
21942Jusińska MartaDream Run
..1942Sawicka AnnaDream Run
41742Tomczak JoannaDream Run
51722Florczuk ElizaDream Run
61702Paszczak AlicjaKlub Wysokogórski Warszawa
71562Górecka KatarzynaPKO Bank Polski
..1562Miszkiewicz-Górecka OlgaVege Runners
91322Turczyn KatarzynaTarczyński Klub Biegowy
101282Kostera KatarzynaVege Runners
111242Piekarowicz MagdalenaTarczyński Klub Biegowy
121102Szymańska DorotaTarczyński Klub Biegowy
13982Opowicz MarzenaKB ActiveSports Warszawa
14962Wagner JolantaWarszawa-Ursynów
15941Josypenko BożenaDream Run
..941Prugar-Fukowska PaulinaDream Run
17921Iniewski DariaDream Run
..921Szymborska MonikaTeam ZabieganeDni
..922Turczyńska MonikaLeczo Team
20901Serwińska AnnaDream Run
21881Fernandez EstherAd Sprint
22841Błaut AlicjaSmashing Pąpkins
23801Łazowska AlicjaWarszawa
..801Majer BogusławaVege Runners
25782Napierska Dominika Vege Runners
26761Dryja MonikaObozybiegowe.pl
..761Sadowska MonikaWarszawa
28741Szczurowski ClaireWarsaw International Triathlon Club
29721Boruń AgnieszkaPZU Sport Team
..721Kot WioletaNiezrzeszony
31701Gąsiorowska AlicjaŻórawski Team
32681Khakimava ViktoryiaWarsaw International Triathlon Club
..682Wójcik JowitaNiezrzeszony
34661Ross AmyWarsaw International Triathlon Club
35621Gregorczyk MonikaVege Runners
36602Pawłowska KatarzynaaleTEMPO
..601Rogowska LauraVege Runners
38581Dębska Martazielonebieganie.pl
39541Byrne KamilaWarsaw International Triathlon Club
40521Jaskólska MagdaVege Runners
41501Dołomisiewicz KingaNiezrzeszony
..501Galocz-Ilkow AgnieszkaBiegunki Kabackie
43482Bzura EmiliaWarszawa-Bielany
..481Litwiniuk-Kosmala MałgorzataTriWawa
45461Mizak AgnieszkaWarszawa
..461Reluga MałgorzataWarszawa-Wawer
47442Osica KamilaNiezrzeszony
..441Puczyńska RenataNiezrzeszony
49421Frąckiewicz MartaNiezrzeszony
..421Skelton SarahVege Runners
51401Lewandowska DagmaraNiezrzeszony
52381Kossakowska KatarzynaWarszawa-Ursynów
53362Cybulska AnnaVege Runners
..361Sielicka JuliaUnilogo Running Team
55341Pakuła EwaNiezrzeszony
56321Rogula KarolinaNiezrzeszony
57301Kalinca AmaliaWarsaw International Triathlon Club
..301Pater AgnieszkaParkrun Pole Mokotowskie
59281Odolczyk JoannaNiezrzeszony
..282Skrzypkowska JuliaKB ActiveSports Warszawa
61262Teichert MariaKB ActiveSports Warszawa
62241Moskalewicz KarolinaNiezrzeszony
63222Brodawka OlgaWarszawa
64201Kaczmarska AlicjaWarszawa-Ursynów
65182Drzewiecka-witkowska AgnieszkaTarczyński Klub Biegowy
..181Sitarek IwonaPKO Bank Polski
67162Charmuszko MonikaNiezrzeszony
..161Sztarbała EwaNiezrzeszony
69141Maliszewska MartaWarszawa-Ursynów
..142Sikorska AgnieszkaWarszawa
71122Szczotkowska AleksandraPiaseczno
72101Wojciechowska Magdalena Niezrzeszony
..102Żywek TeresaNiezrzeszony
7481Lekahena ElizabethNiezrzeszony
7561Korn-Ubysz KatarzynaWarszawa-Wilanów
..61Pysiak JagodaNiezrzeszony
7741Gogacz MagdalenaWarszawa-Ursynów
..41Żukrowska KarolinaNiezrzeszony
7921Adanasewicz DominikaWarszawa-Ursynów
..21Hawryluk-Stasiak EwaVege Runners



punktacja generalna mężczyzn

PozycjaSumaStartyZawodnikKlub
11982Jabłoński ArturDream Run
21952Josypenko JędrzejDream Run
..1952Stupak MarcinDream Run
41922Primik MarekVege Runners
51892Piasta DariuszWarszawa-Ursynów
61862Kobierski Piotruka.pl
71702Madejek KamilVege Runners
81692Pluszka AdamVege Runners
91682Kotwa AndrzejVege Runners
101622Ochman PiotrWarszawa-Kabaty
111572Turczyn MarekTarczyński Klub Biegowy
121542Lewandowski BartoszNiezrzeszony
131462Klimowicz MichałNiezrzeszony
..1462Pisarski ŁukaszWarszawa-Mokotów
151442Polaszek AntoniNiezrzeszony
161422Chwedczuk RobertŻórawski Team
171382Horne ThomasVege Runners
181372Sprengel PiotrA.K.B. MORT!
191322Roszkowski WojciechWarszawa-Ursynów
201262Jaworski HubertVege Runners
211242Teleon PiotrJacekBiega Running Team
221212Pokorski MarekCTS
231132Polański PiotrWarszawa-Mokotów
241122Bzura JacekReebok Run Crew
251112Mizak JarosławNiezrzeszony
261032Szewczyk MateuszJózefów
271001Żochowski DanielDream Run
28991Baranow ŁukaszNiezrzeszony
29982Śmigielski PawełNiezrzeszony
30951Witusowski PiotrVege Runners
31941Grabowiec ArkadiuszKB ActiveSports Warszawa
32931Piatka TomaszAdidas Runners Warszawa
33921Krasoń MarcinSmashing pĄpkins / NBR Team / Trinergy
..922Kreczmański RobertDream Run
35911Baranow TomaszPlaterów
..912Bieniek PiotrPKP Intercity Running Team
..911Nowosielski GrzegorzŻórawski Team
38901Borawski JuliuszVege Runners
..901Jankowski AndrzejAccenture Warszawa
40891Grześkowiak KrzysztofNarodowy Bank Polski
41881Sujak DanielRuch Biegaczy Kołbiel
42872Kuta Michal4Runners
..872Skrzypczak NorbertSan Escobar
..871Snarski BogdanDream Run
45861Dabrowski DariuszIlabo Racing Team
..861Gosławski MaksymNiezrzeszony
47851Żukowski PawełVege Runners
48841Całka BartłomiejPilawa
..841Maciopa MichałWarszawa-Bemowo
50831Kołodziejek PiotrNiezrzeszony
..831Mika TomaszWarszawa-Śródmieście
52811Stępień BartłomiejWaniewski Coaching
53781Smogorowski ŁukaszVege Runners
54761Feluch KrzysztofJacekBiega Running Team
..761Kubicki DariuszWaniewski Coaching / Jucon
56751Bieliński DanielNiezrzeszony
..751Sworski RomanVege Runners
58741Sachs KarolAirbike.pl
59731Jargiło KrystianNiezrzeszony
60722Wojtas JanuszPoczta Polska
61711Byrne GaryWarsaw International Triathlon Club
..711Grzegorek PawełKingrunner Ultra
63691Macias MarcinWarszawa-Ursynów
64682Gil MaciejVege Runners
..682Krysa PatrykNiezrzeszony
..681Strzelecki MichałSmashing Pąpkins
67661Skibiński MarekLasek Bielański Team
68642Bąk KrzysztofNiezrzeszony
..641Makles MarekStraż Graniczna
70631Masters GarthWarsaw International Triathlon Club
71622Białas Konrad4Runners
..621Skotnicki PiotrNiezrzeszony
73611Pazdan MateuszNiezrzeszony
74601Gapiński KamilLabosport Team
..601Podorski JakubWarszawa
76591Knychas DarekPZU Sport Team
77572Góral TadeuszKKB
..571Kiszkiel AdamJózefosław
79561Taras MarcinWarszawa-Tarchomin
80551Wojciechowski Michałganianie.pl
81541Gadomski RadosławŻórawski Team
..541Leśniak JacekNiezrzeszony
83531Brewczak Maciejrun4fun.pl
..531Domaradzki KrzysztofNiezrzeszony
85521Nowocień JacekUczniowski Klub Sportowy RUSIEC
86511Kunc OliverWarsaw International Triathlon Club
87501Lewandowski ŁukaszMysiadło
88491Widzyński BartoszKabackie Dziki
89481Bańka MariuszWarszawa
90472Pysiak PiotrWarszawa-Ursynów
..471Reluga GrzegorzWarszawa-Wawer
92462Miłosz KrzysztofZnikający Punkt
93452Niemczak KamilNiezrzeszony
94441Drozd MaciejDream Run
..441Pazio JakubNiezrzeszony
96431Pusek MikołajNiezrzeszony
..431Słowiński MichałDobrzeNamIdzie
..432Szukalski AntoniNiezrzeszony
99422Kamiński StanisławNadarzyn
100411Grochowski WojciechKlub Wysokogórski Warszawa
..411Wołosewicz KamilParkrun Warszawa Ursynów
102401Piputa PatrykWarszawa-Wilanów
103392Iwaszkiewicz BartoszVege Runners
..391Kostera TomaszVege Runners
105372Danik PiotrWarszawa-Ursynów
..371Tamkun WitoldNiezrzeszony
107351Milczarek JakubSofttutor
..351Wodziński MichałCANAL+ SPORT TEAM
..352Zaborowski RomanWarszawa-Bielany
110331Chęciński MarekWarszawa
..332Grunwald WitoldA.K.B. MORT!
112301Schneider FredericDream Run
113291Neumann KrzysztofNiezrzeszony
..291Stepniowski SebastianWarszawa Mokotów
115271Kubajewski PawełBoy89
..271Wereda AdamDream Run
117262Lech MieszkoNiezrzeszony
..261Norman FranciszekNiezrzeszony
..261Ostasiuk AleksanderSKN
120251Witkowski PiotrVege Runners
121241Antoszewski BartoszTeam Moya
..242Matyskiel KrzysztofAlbatrosy
123221Gniadkowski AndrzejNiezrzeszony
..221Hołdyński MarcinGrupa Biegowa NDI
125201Spólny RobertGrójec
126191Kania MichalNiezrzeszony
..191Rożek RobertNeON Team
128181Kawczyński DariuszNiezrzeszony
..181Szymański TomaszTripaka Przechlewo
130172Święcki PawełWarszawa-Ursynów
..172Zych Jarosławtwój stary
132161Laskowski WojciechWarszawa
133152Kubala SławomirWarszawa
134132Marciniak JanuszWarszawiaky
..131Urbanski SzymonWarsaw International Triathlon Club
136121Ubysz MarekJacekBiega Running Team
137111Godlewski AdamNiezrzeszony
..111Kamiński WiesławNasielsk Baszta Team
139101Szołucha PawełWarszawa-Mokotów
14091Twardowski RobertBiegunki Kabackie
14181Mroszczyk PawełNiezrzeszony
14272Leman MichałNiezrzeszony
..71Matysiak ŁukaszNiezrzeszony
14461Wewiór PrzemysławNiezrzeszony
..61Yeomans PeterNiezrzeszony
14651Dąbrowski PawełWarszawa-Ursynów
14741Baran ZenonKB ActiveSports Warszawa
..41Cybulski FilipWarszawa
14932Wojewódzki GrzegorzTeam ZabieganeDni
15022Kostyra Krzysztofbiegusiem.pl
..21Onuszkiewicz MarekWarszawa
15211Kopeć PiotrNiezrzeszony
..12Zalewski MarcinCanor Anticus





Klasyfikacja kategoriami wiekowymi


  Kategoria K-XII 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Żywek Teresa
01:01:33(50)
01:02:41(50)


  Kategoria K-X 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1501Griffin Dorota
01:09:52(50)


  Kategoria K-IX 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Opowicz Marzena
00:50:19(50)
00:51:36(50)
2962Teichert Maria
00:58:14(49)
00:57:34(47)
3491Odolczyk Joanna
 
00:52:02(49)
4481Hawryluk-Stasiak Ewa
 
00:56:22(48)
5461Szymańska Mariola
 
01:07:33(46)


  Kategoria K-VIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Paszczak Alicja
00:45:34(50)
00:44:42(50)
2982Piekarowicz Magdalena
00:50:23(49)
00:49:11(49)
3962Wagner Jolanta
00:51:23(48)
00:51:14(48)
4902Osmólska Agnieszka
01:05:04(46)
01:03:47(44)
5471Reluga Małgorzata
00:53:49(47)
..471Sitarek Iwona
 
00:54:10(47)
7461Konkowska-Szymańska Joanna
 
00:57:50(46)
8451Butkiewicz Małgorzata
01:05:54(45)
..451Sierzputowska Ewa
 
01:00:35(45)
10441Krzyzanowska Zoja
01:06:13(44)


  Kategoria K-VII 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1992Szymańska Dorota
00:51:59(49)
00:49:21(50)
2942Turczyńska Monika
00:51:35(50)
00:51:08(44)
3892Pawłowska Katarzyna
00:55:22(46)
00:53:28(43)
..892Bzura Emilia
00:55:06(47)
00:55:58(42)
5491Galocz-Ilkow Agnieszka
 
00:50:13(49)
6481Frąckiewicz Marta
00:54:57(48)
..481Mizak Agnieszka
 
00:50:24(48)
8471Puczyńska Renata
 
00:50:27(47)
9461Lewandowska Dagmara
 
00:50:36(46)
10451Kossakowska Katarzyna
 
00:50:41(45)
11411Gogacz Magdalena
 
00:56:12(41)
12401Popovac Natasa
 
01:00:10(40)


  Kategoria K-VI 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1972Górecka Katarzyna
00:45:48(49)
00:46:14(48)
2922Kostera Katarzyna
00:49:45(48)
00:49:15(44)
3902Napierska Dominika
00:52:01(47)
00:52:12(43)
4842Cybulska Anna
00:58:23(44)
00:54:52(40)
..842Osica Kamila
00:54:02(46)
00:57:18(38)
6772Drzewiecka-witkowska Agnieszka
00:59:19(42)
00:58:56(35)
7501Josypenko Bożena
00:42:21(50)
..501Szymborska Monika
 
00:43:31(50)
9491Serwińska Anna
 
00:44:32(49)
10471Dryja Monika
 
00:46:24(47)
11461Gąsiorowska Alicja
 
00:47:20(46)
12451Gregorczyk Monika
 
00:49:10(45)
..451Pater Agnieszka
00:58:03(45)
14431Kaczmarska Alicja
00:59:07(43)
15421Sztarbała Ewa
 
00:54:22(42)
16411Maliszewska Marta
 
00:54:42(41)
..411Żukrowska Karolina
01:03:38(41)
18401Adanasewicz Dominika
01:03:38(40)
19391Pysiak Jagoda
 
00:56:10(39)
20371Modras Agnieszka
 
00:57:38(37)
21361Matejak Katarzyna
 
00:57:56(36)
22341Laskowska Maja
 
00:59:28(34)


  Kategoria K-V 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Kaźmierczak Marta
00:39:26(50)
00:39:28(50)
2982Sawicka Anna
00:40:14(49)
00:40:48(49)
3952Florczuk Eliza
00:45:05(48)
00:44:58(47)
4872Wójcik Jowita
00:53:13(43)
00:54:04(44)
5832Charmuszko Monika
01:00:37(41)
00:59:28(42)
6812Sikorska Agnieszka
01:01:03(40)
01:00:06(41)
7481Prugar-Fukowska Paulina
 
00:41:32(48)
8471Błaut Alicja
00:45:31(47)
9461Majer Bogusława
 
00:45:59(46)
..461Łazowska Alicja
00:45:44(46)
11451Sadowska Monika
00:47:42(45)
..451Byrne Kamila
 
00:49:33(45)
13441Kot Wioleta
00:49:26(44)
14431Wojciechowska Magdalena
 
00:55:28(43)
15421Sielicka Julia
00:55:57(42)
16401Getka Małgorzata
 
01:00:10(40)
17391Pasternak Anna
 
01:02:42(39)
..391Korn-Ubysz Katarzyna
01:03:15(39)


  Kategoria K-IV 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Tomczak Joanna
00:43:59(50)
00:45:14(50)
2902Brodawka Olga
00:58:31(47)
00:58:08(43)
3882Szczotkowska Aleksandra
01:01:24(46)
00:59:10(42)
4491Rogowska Laura
00:51:30(49)
..491Boruń Agnieszka
 
00:47:12(49)
6481Rogula Karolina
00:57:54(48)
..481Khakimava Viktoryia
 
00:48:30(48)
8471Litwiniuk-Kosmala Małgorzata
 
00:50:17(47)
9461Skelton Sarah
 
00:50:33(46)
10451Kalinca Amalia
 
00:51:45(45)
..451Zawadzka Aleksandra
01:04:49(45)
12441Moskalewicz Karolina
 
00:52:47(44)
13411Chodzinska Anna
 
01:11:23(41)


  Kategoria K-III 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Jusińska Marta
00:40:38(50)
00:40:23(50)
2972Miszkiewicz-Górecka Olga
00:48:47(48)
00:45:21(49)
3942Turczyn Katarzyna
00:50:03(47)
00:48:58(47)
4882Skrzypkowska Julia
00:58:07(43)
00:57:15(45)
5491Iniewski Daria
00:43:46(49)
6481Ross Amy
 
00:48:47(48)
7461Jaskólska Magda
 
00:49:44(46)
..461Dębska Marta
00:51:35(46)
9451Dołomisiewicz Kinga
00:53:02(45)
10441Pakuła Ewa
00:57:40(44)
..441Alvergnas Marie
 
00:59:02(44)
12431Stendahl Ulrika
 
00:59:03(43)
13421Lekahena Elizabeth
01:03:07(42)
14411Boguska Karolina
01:07:14(41)
15401Mańkowska Adriana
01:34:18(40)


  Kategoria K-II 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1501Fernandez Esther
00:44:21(50)
..501Szczurowski Claire
 
00:46:58(50)


  Kategoria K-I 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1501Szymańska Maja
 
00:59:21(50)


  Kategoria XIV 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1501Bucholc Jerzy
01:34:47(50)


  Kategoria XIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1992Dembiński Eugeniusz
00:58:06(50)
00:56:28(49)
2972Kozakow Borys
01:02:17(49)
01:00:32(48)
3952Moszkowicz Eugeniusz
01:15:38(48)
01:12:29(47)
4922Wałęga Edmund
01:27:05(47)
01:31:11(45)
5501Sowiński Edmund
 
00:54:20(50)
6461Noworyta Jacek
 
01:19:34(46)


  Kategoria XII 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Korzonkowski Zbigniew
00:51:10(50)
00:53:28(50)
2952Wojtyński Jerzy
01:24:06(48)
01:19:02(47)
3932Kępczyński Janusz
01:34:20(47)
01:27:56(46)
4491Dąbrowski Krzysztof
00:57:24(49)
..491Parczewski Tadeusz
 
00:58:55(49)
6481Zaperty Adam
 
01:18:59(48)


  Kategoria XI 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Szukalski Antoni
00:45:57(50)
00:45:44(50)
2982Zalewski Marcin
00:49:29(49)
00:48:46(49)
3962Prądzyński Dariusz
00:52:26(48)
00:48:56(48)
4942Budnicki Grzegorz
00:55:41(47)
00:54:41(47)
5912Brzozowski Andrzej
00:57:58(45)
00:55:40(46)
6882Dymel Piotr
00:56:55(46)
01:07:02(42)
..882Galej Krzysztof
00:58:28(44)
00:57:18(44)
8862Przybylski Bogusław
01:00:01(43)
00:57:31(43)
9451Prędota Krzysztof
 
00:56:28(45)
10411Rumin Wiesław
 
01:11:12(41)


  Kategoria X 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Roszkowski Wojciech
00:40:41(50)
00:40:41(50)
2962Grunwald Witold
00:46:44(47)
00:45:52(49)
..962Kamiński Stanisław
00:45:39(48)
00:45:55(48)
4912Święcki Paweł
00:46:58(46)
00:47:39(45)
..912Marciniak Janusz
00:47:34(45)
00:47:19(46)
6872Bator Zbigniew
00:56:00(44)
00:56:32(43)
7491Nowocień Jacek
00:43:12(49)
8471Baran Zenon
 
00:46:26(47)
9441Kroc Zbigniew
 
00:55:08(44)
10431Kułakowski Piotr
00:58:47(43)
11421Góral Piotr
 
01:02:31(42)


  Kategoria IX 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Horne Thomas
00:39:47(50)
00:41:03(50)
2982Polański Piotr
00:42:22(49)
00:41:44(49)
3962Miłosz Krzysztof
00:45:45(48)
00:45:42(48)
4922Wojewódzki Grzegorz
00:48:56(47)
00:50:25(45)
5902Jusiński Zbigniew
00:52:55(46)
00:50:45(44)
6872Piekarowicz Piotr
00:55:35(44)
00:53:05(43)
7832Kowalczyk Bogdan
00:55:48(43)
00:55:34(40)
8471Golędzinowski Tomasz
 
00:48:51(47)
9461Śluzek Mirosław
 
00:49:17(46)
10451Kurowski Dariusz
00:54:42(45)
11421Suwald Andrzej
 
00:53:22(42)
12411Michalak Tomasz
 
00:55:26(41)


  Kategoria VIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1992Kotwa Andrzej
00:38:22(50)
00:38:39(49)
2982Turczyn Marek
00:40:11(48)
00:38:34(50)
3952Mizak Jarosław
00:42:33(47)
00:41:29(48)
4922Kreczmański Robert
00:43:51(45)
00:42:17(47)
5902Wojtas Janusz
00:44:59(44)
00:43:54(46)
6862Góral Tadeusz
00:45:25(42)
00:44:57(44)
7792Kostyra Krzysztof
00:49:14(40)
00:48:06(39)
8762Przybysz Krzysztof
01:21:48(39)
01:04:32(37)
9491Kołodziejek Piotr
00:39:29(49)
10461Bańka Mariusz
00:43:47(46)
11451Neumann Krzysztof
 
00:44:23(45)
12431Szymański Tomasz
 
00:45:26(43)
..431Tamkun Witold
00:45:04(43)
14421Kamiński Wiesław
 
00:45:53(42)
15411Yeomans Peter
00:48:24(41)
..411Twardowski Robert
 
00:46:03(41)
17401Barr James
 
00:47:10(40)
18381Regucki Artur
 
01:03:32(38)


  Kategoria VII 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Primik Marek
00:36:25(50)
00:35:53(50)
2982Piasta Dariusz
00:37:57(49)
00:35:57(49)
3942Pisarski Łukasz
00:40:19(48)
00:39:45(46)
4912Teleon Piotr
00:41:46(47)
00:41:05(44)
5892Pokorski Marek
00:42:03(46)
00:41:14(43)
6852Bzura Jacek
00:42:11(45)
00:42:09(40)
7832Śmigielski Paweł
00:43:25(44)
00:42:11(39)
8782Białas Konrad
00:46:23(42)
00:43:28(36)
9742Danik Piotr
00:46:47(40)
00:45:31(34)
10702Kubala Sławomir
00:47:15(38)
00:46:42(32)
11692Matyskiel Krzysztof
00:46:32(41)
00:48:32(28)
12582Szczotkowski Marek
00:56:38(33)
00:54:24(25)
13542Klima Michał
00:57:25(30)
00:57:57(24)
14502Grzana Tomasz
01:00:31(29)
01:02:14(21)
15481Dabrowski Dariusz
 
00:37:58(48)
16472Szymański Mirosław
01:14:12(28)
01:10:12(19)
..471Feluch Krzysztof
 
00:39:26(47)
18451Knychas Darek
 
00:40:58(45)
19431Reluga Grzegorz
00:43:49(43)
20421Wojciechowski Michał
 
00:41:15(42)
21411Widzyński Bartosz
 
00:41:56(41)
22391Kania Michal
00:46:49(39)
23381Drozd Maciej
 
00:42:31(38)
24371Piputa Patryk
 
00:43:01(37)
..371Ubysz Marek
00:47:41(37)
26361Dąbrowski Paweł
00:48:26(36)
27351Spólny Robert
 
00:45:20(35)
..351Norman Winston
00:52:04(35)
29341Becheński Wojciech
00:52:09(34)
30331Kopeć Piotr
 
00:46:32(33)
31321Szczepanik Robert
00:56:53(32)
32311Pruszczak Bartłomiej
 
00:48:13(31)
..311Seremak Marek
00:57:12(31)
34301Sielczak Zbyszek
 
00:48:23(30)
35291Pańczyk Wojciech
 
00:48:24(29)
36271Szymański Robert
 
00:51:36(27)
37261Malesza Grzegorz
 
00:51:36(26)
38231Banasiak Kazimierz
 
00:59:12(23)
39221Grądzki Adam
 
01:01:29(22)
40201Walkiewicz Mariusz
 
01:02:29(20)


  Kategoria VI 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1992Kobierski Piotr
00:37:57(50)
00:36:59(49)
2922Pluszka Adam
00:39:33(44)
00:37:47(48)
3902Ochman Piotr
00:39:21(46)
00:39:24(44)
4832Jaworski Hubert
00:42:26(41)
00:40:15(42)
5782Kuta Michal
00:43:53(40)
00:42:46(38)
6702Pysiak Piotr
00:44:21(39)
00:46:23(31)
7672Zych Jarosław
00:47:58(35)
00:46:05(32)
8622Małkowski Marcin
00:49:57(32)
00:46:36(30)
9612Gawin Sławomir
00:49:32(34)
00:49:27(27)
..612Krzyżanowski Jan
00:49:35(33)
00:48:52(28)
11572Gnieciak Tomasz
00:53:03(31)
00:50:28(26)
12501Witusowski Piotr
 
00:36:28(50)
13491Baranow Tomasz
00:37:58(49)
14481Jankowski Andrzej
00:38:08(48)
15471Snarski Bogdan
00:38:29(47)
..471Żukowski Paweł
 
00:38:00(47)
17461Mika Tomasz
 
00:38:20(46)
18451Maciopa Michał
00:39:26(45)
..451Smogorowski Łukasz
 
00:38:41(45)
20431Kubicki Dariusz
00:40:13(43)
..431Bieliński Daniel
 
00:39:30(43)
22421Grzegorek Paweł
00:40:37(42)
23411Masters Garth
 
00:40:30(41)
24401Pazdan Mateusz
 
00:40:49(40)
25391Leśniak Jacek
 
00:41:17(39)
26381Kawczyński Dariusz
00:46:56(38)
27371Laskowski Wojciech
00:47:12(37)
..371Grochowski Wojciech
 
00:42:56(37)
29361Szołucha Paweł
00:47:55(36)
..361Kostera Tomasz
 
00:43:03(36)
31351Milczarek Jakub
 
00:43:50(35)
32341Chęciński Marek
 
00:44:09(34)
33331Rożek Robert
 
00:45:21(33)
34301Józwik Robert
00:55:53(30)
35291Mucha Szymon
 
00:48:16(29)
36251Mazurek Grzegorz
 
00:51:17(25)
37241Karasowski Andrzej
 
00:53:25(24)
38231Orliński Ernest
 
00:54:14(23)
39221Kowalczyk Mikołaj
 
01:02:15(22)


  Kategoria V 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Jabłoński Artur
00:33:22(50)
00:33:16(50)
2752Iwaszkiewicz Bartosz
00:44:52(40)
00:46:43(35)
3742Zaborowski Roman
00:47:15(37)
00:45:19(37)
4702Leman Michał
00:48:19(36)
00:46:58(34)
5632Sielicki Krzysztof
00:50:33(34)
00:49:44(29)
6592Płachecki Bolesław
00:55:32(32)
00:54:28(27)
7562Żwinis Adam
00:57:29(30)
00:54:46(26)
8491Krasoń Marcin
00:37:58(49)
..491Piatka Tomasz
 
00:36:41(49)
..492Lesiakowski Paweł
01:00:02(27)
00:58:15(22)
11481Sworski Roman
00:40:18(48)
..481Całka Bartłomiej
 
00:38:00(48)
13471Strzelecki Michał
00:41:43(47)
..471Stępień Bartłomiej
 
00:38:28(47)
15461Sachs Karol
 
00:39:41(46)
..461Skotnicki Piotr
00:42:22(46)
17451Byrne Gary
 
00:39:47(45)
..451Kiszkiel Adam
00:42:39(45)
19441Macias Marcin
 
00:39:53(44)
..441Taras Marcin
00:42:40(44)
21431Gadomski Radosław
00:43:07(43)
..431Makles Marek
 
00:40:16(43)
23421Lewandowski Łukasz
00:43:34(42)
..421Gapiński Kamil
 
00:40:57(42)
25411Brewczak Maciej
 
00:41:23(41)
..411Wołosewicz Kamil
00:44:34(41)
27401Schneider Frederic
 
00:44:16(40)
28391Wodziński Michał
00:45:22(39)
..391Antoszewski Bartosz
 
00:44:49(39)
30381Hołdyński Marcin
00:46:35(38)
..381Gniadkowski Andrzej
 
00:45:03(38)
32361Matysiak Łukasz
 
00:46:08(36)
33351Kulab Maciej
00:49:53(35)
34331Gątarz Janusz
 
00:47:00(33)
..331Poprawa Łukasz
00:51:28(33)
36321Ziemba Marcin
 
00:48:43(32)
37311Szabelak Witold
 
00:48:54(31)
..311Zakrzewski Robert
00:55:56(31)
39301Zajkowski Michal
 
00:49:03(30)
40291Milbert Piotr
00:57:47(29)
41281Kurzydło Przemek
00:59:12(28)
..281Wojciechowski Sebastian
 
00:53:15(28)
43251Batko Marcin
 
00:55:01(25)
44241Kulisz Piotr
 
00:56:19(24)
45231Pałasiewicz Krzysztof
 
00:58:02(23)
46211Rulak Jerzy
 
01:11:29(21)


  Kategoria IV 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1992Stupak Marcin
00:36:16(49)
00:34:23(50)
..992Josypenko Jędrzej
00:34:54(50)
00:34:25(49)
3942Madejek Kamil
00:38:26(48)
00:38:23(46)
4912Lewandowski Bartosz
00:39:41(46)
00:39:45(45)
5882Chwedczuk Robert
00:40:30(44)
00:39:52(44)
6872Klimowicz Michał
00:39:51(45)
00:39:58(42)
7862Sprengel Piotr
00:41:28(43)
00:39:56(43)
8812Szewczyk Mateusz
00:42:38(40)
00:42:27(41)
9792Bieniek Piotr
00:42:41(39)
00:43:29(40)
10762Krysa Patryk
00:45:15(37)
00:44:10(39)
11742Bąk Krzysztof
00:45:37(36)
00:44:14(38)
12692Niemczak Kamil
00:45:44(35)
00:45:45(34)
13562Kasprzak Piotr
00:58:47(30)
01:02:08(26)
14481Borawski Juliusz
 
00:37:08(48)
15471Grześkowiak Krzysztof
 
00:37:36(47)
..471Gosławski Maksym
00:39:21(47)
17421Skibiński Marek
00:41:54(42)
18411Podorski Jakub
00:42:27(41)
19381Domaradzki Krzysztof
00:43:09(38)
20371Wereda Adam
 
00:44:41(37)
21361Ostasiuk Aleksander
 
00:44:44(36)
22351Witkowski Piotr
 
00:44:47(35)
23341Stepniowski Sebastian
00:45:50(34)
24331Kubajewski Paweł
00:46:07(33)
..331Urbanski Szymon
 
00:45:51(33)
26321Wewiór Przemysław
 
00:46:16(32)
..321Mroszczyk Paweł
00:48:06(32)
28311Onuszkiewicz Marek
 
00:46:26(31)
..311Mirończyk Robert
00:54:44(31)
30301Trześniewski Krzysztof
 
00:46:50(30)
31291Andreasik Mariusz
00:59:36(29)
..291Ochenkowski Sebastian
 
00:47:56(29)
33281Tylman Radosław
 
00:55:41(28)
34271Dudko Mikalai
 
00:55:55(27)


  Kategoria III 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1932Gil Maciej
00:44:47(47)
00:44:27(46)
2501Nowosielski Grzegorz
 
00:37:02(50)
..501Baranow Łukasz
00:33:13(50)
4491Sujak Daniel
 
00:37:40(49)
..491Jargiło Krystian
00:40:23(49)
6481Pazio Jakub
00:44:00(48)
..481Kunc Oliver
 
00:41:34(48)
8471Słowiński Michał
 
00:42:36(47)
9461Godlewski Adam
00:47:44(46)
10451Cybulski Filip
00:48:50(45)
..451Mossor Łukasz
 
00:50:29(45)
12441Boguski Adam
00:49:40(44)
13431Kalinowski Wojciech
00:53:23(43)
14421Sulikowski Jakub
00:54:20(42)


  Kategoria II 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1501Żochowski Daniel
00:32:48(50)
..501Grabowiec Arkadiusz
 
00:36:33(50)
3491Pusek Mikołaj
00:44:13(49)
..491Peteau Mathieu
 
00:48:55(49)
5481Śmigielski Jan
00:49:53(48)
..481Kochaniec Mateusz
 
00:52:37(48)
7471Kwiatkowski Jakub
00:56:17(47)


  Kategoria I 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Polaszek Antoni
00:40:00(50)
00:40:11(50)
2982Skrzypczak Norbert
00:43:44(49)
00:43:09(49)
3952Lech Mieszko
00:46:34(47)
00:46:26(48)
4481Norman Franciszek
00:46:15(48)




klasyfikacja klubowa kobiet

PozycjaPunktyKlub
11218Dream Run
2696Vege Runners
3384Tarczyński Klub Biegowy
4292Warsaw International Triathlon Club
5174PKO Bank Polski
6170Klub Wysokogórski Warszawa
7156Żórawski Team
8152KB ActiveSports Warszawa
992Leczo Team
..92Team ZabieganeDni
1188Ad Sprint
1284Smashing Pąpkins
1376Obozybiegowe.pl
1472PZU Sport Team
1560aleTEMPO
1658zielonebieganie.pl
1750Biegunki Kabackie
1848TriWawa
1936Unilogo Running Team
2030Parkrun Pole Mokotowskie



klasyfikacja klubowa mężczyzn

PozycjaPunktyKlub
11557Vege Runners
2968Dream Run
3287Żórawski Team
4212JacekBiega Running Team
5198Warsaw International Triathlon Club
6186uka.pl
7170A.K.B. MORT!
8157Tarczyński Klub Biegowy
9121CTS
10112Reebok Run Crew
111044Runners
1298KB ActiveSports Warszawa
1393Adidas Runners Warszawa
1492Smashing pĄpkins / NBR Team / Trinergy
1591PKP Intercity Running Team
1690Accenture Warszawa
1789Narodowy Bank Polski
1888Ruch Biegaczy Kołbiel
1987San Escobar
2086Ilabo Racing Team
2181Waniewski Coaching
2276Waniewski Coaching / Jucon
2374Airbike.pl
2472Poczta Polska
2571Kingrunner Ultra
2668Smashing Pąpkins
2766Lasek Bielański Team
2864Straż Graniczna
2960Labosport Team
3059PZU Sport Team
3157KKB
3255ganianie.pl
3353run4fun.pl
3452Uczniowski Klub Sportowy RUSIEC
3549Kabackie Dziki
3646Znikający Punkt
3745KB Castellanus
3843DobrzeNamIdzie
3941Klub Wysokogórski Warszawa
..41Parkrun Warszawa Ursynów
4135Softtutor
..35CANAL+ SPORT TEAM
4327Boy89
4426SKN
4524Albatrosy
..24Team Moya
4722Grupa Biegowa NDI
4819NeON Team
4918Tripaka Przechlewo
5017twój stary
5113Warszawiaky
5211Nasielsk Baszta Team
539Biegunki Kabackie
543Team ZabieganeDni
552biegusiem.pl
561Canor Anticus



klasyfikacja klubowa

PozycjaPunktyKlub
12253Vege Runners
22186Dream Run
3541Tarczyński Klub Biegowy
4490Warsaw International Triathlon Club
5443Żórawski Team
6250KB ActiveSports Warszawa
7212JacekBiega Running Team
8211Klub Wysokogórski Warszawa
9186uka.pl
10174PKO Bank Polski
11170A.K.B. MORT!
12152Smashing Pąpkins
13131PZU Sport Team
14121CTS
15112Reebok Run Crew
161044Runners
1795Team ZabieganeDni
1893Adidas Runners Warszawa
1992Smashing pĄpkins / NBR Team / Trinergy
..92Leczo Team
2191PKP Intercity Running Team
2290Accenture Warszawa
2389Narodowy Bank Polski
2488Ruch Biegaczy Kołbiel
..88Ad Sprint
2687San Escobar
2786Ilabo Racing Team
2881Waniewski Coaching
2976Obozybiegowe.pl
..76Waniewski Coaching / Jucon
3174Airbike.pl
3272Poczta Polska
3371Kingrunner Ultra
3466Lasek Bielański Team
3564Straż Graniczna
3660aleTEMPO
..60Labosport Team
3859Biegunki Kabackie
3958zielonebieganie.pl
4057KKB
4155ganianie.pl
4253run4fun.pl
4352Uczniowski Klub Sportowy RUSIEC
4449Kabackie Dziki
4548TriWawa
4646Znikający Punkt
4745KB Castellanus
4843DobrzeNamIdzie
4941Parkrun Warszawa Ursynów
5036Unilogo Running Team
5135Softtutor
..35CANAL+ SPORT TEAM
5330Parkrun Pole Mokotowskie
5427Boy89
5526SKN
5624Team Moya
..24Albatrosy
5822Grupa Biegowa NDI
5919NeON Team
6018Tripaka Przechlewo
6117twój stary
6213Warszawiaky
6311Nasielsk Baszta Team
642biegusiem.pl
651Canor Anticus



klasyfikacja czasowa kobiet

PozycjaczasZawodnikKlub
100:39:26Marta KaźmierczakDream Run
200:40:14Anna SawickaDream Run
300:40:23Marta JusińskaDream Run
400:41:32Paulina Prugar-FukowskaDream Run
500:42:21Bożena JosypenkoDream Run
600:43:31Monika SzymborskaTeam ZabieganeDni
700:43:46Daria IniewskiDream Run
800:43:59Joanna TomczakDream Run
900:44:21Esther FernandezAd Sprint
1000:44:32Anna SerwińskaDream Run
1100:44:42Alicja PaszczakKlub Wysokogórski Warszawa
1200:44:58Eliza FlorczukDream Run
1300:45:21Olga Miszkiewicz-GóreckaVege Runners
1400:45:31Alicja BłautSmashing Pąpkins
1500:45:44Alicja ŁazowskaWarszawa
1600:45:48Katarzyna GóreckaPKO Bank Polski
1700:45:59Bogusława MajerVege Runners
1800:46:24Monika DryjaObozybiegowe.pl
1900:46:58Claire SzczurowskiWarsaw International Triathlon Club
2000:47:12Agnieszka BoruńPZU Sport Team
2100:47:20Alicja GąsiorowskaŻórawski Team
2200:47:42Monika SadowskaWarszawa
2300:48:30Viktoryia KhakimavaWarsaw International Triathlon Club
2400:48:47Amy RossWarsaw International Triathlon Club
2500:48:58Katarzyna TurczynTarczyński Klub Biegowy
2600:49:10Monika GregorczykVege Runners
2700:49:11Magdalena PiekarowiczTarczyński Klub Biegowy
2800:49:15Katarzyna KosteraVege Runners
2900:49:21Dorota SzymańskaTarczyński Klub Biegowy
3000:49:26Wioleta KotNiezrzeszony
3100:49:33Kamila ByrneWarsaw International Triathlon Club
3200:49:44Magda JaskólskaVege Runners
3300:50:13Agnieszka Galocz-IlkowBiegunki Kabackie
3400:50:17Małgorzata Litwiniuk-KosmalaTriWawa
3500:50:19Marzena OpowiczKB ActiveSports Warszawa
3600:50:24Agnieszka MizakWarszawa
3700:50:27Renata PuczyńskaNiezrzeszony
3800:50:33Sarah SkeltonVege Runners
3900:50:36Dagmara LewandowskaNiezrzeszony
4000:50:41Katarzyna KossakowskaWarszawa-Ursynów
4100:51:08Monika TurczyńskaLeczo Team
4200:51:14Jolanta WagnerWarszawa-Ursynów
4300:51:30Laura RogowskaVege Runners
4400:51:35Marta Dębskazielonebieganie.pl
4500:51:45Amalia KalincaWarsaw International Triathlon Club
4600:52:01Dominika NapierskaVege Runners
4700:52:02Joanna OdolczykNiezrzeszony
4800:52:47Karolina MoskalewiczNiezrzeszony
4900:53:02Kinga DołomisiewiczNiezrzeszony
5000:53:13Jowita WójcikNiezrzeszony
5100:53:28Katarzyna PawłowskaaleTEMPO
5200:53:49Małgorzata RelugaWarszawa-Wawer
5300:54:02Kamila OsicaNiezrzeszony
5400:54:10Iwona SitarekPKO Bank Polski
5500:54:22Ewa SztarbałaNiezrzeszony
5600:54:42Marta MaliszewskaWarszawa-Ursynów
5700:54:52Anna CybulskaVege Runners
5800:54:57Marta FrąckiewiczNiezrzeszony
5900:55:06Emilia BzuraWarszawa-Bielany
6000:55:28Magdalena Wojciechowska Niezrzeszony
6100:55:57Julia SielickaUnilogo Running Team
6200:56:10Jagoda PysiakNiezrzeszony
6300:56:12Magdalena GogaczWarszawa-Ursynów
6400:56:22Ewa Hawryluk-StasiakVege Runners
6500:57:15Julia SkrzypkowskaKB ActiveSports Warszawa
6600:57:31Anna CyganNiezrzeszony
6700:57:34Maria TeichertKB ActiveSports Warszawa
6800:57:38Agnieszka ModrasBractwo Biegowe BGK
6900:57:40Ewa PakułaNiezrzeszony
7000:57:50Joanna Konkowska-SzymańskaWarsaw Run Club
7100:57:54Karolina RogulaNiezrzeszony
7200:57:56Katarzyna MatejakVege Runners
7300:58:03Agnieszka PaterParkrun Pole Mokotowskie
7400:58:08Olga BrodawkaWarszawa
7500:58:56Agnieszka Drzewiecka-witkowskaTarczyński Klub Biegowy
7600:59:02Marie AlvergnasWarsaw International Triathlon Club
7700:59:03Ulrika StendahlWarsaw International Triathlon Club
7800:59:07Alicja KaczmarskaWarszawa-Ursynów
7900:59:10Aleksandra SzczotkowskaPiaseczno
8000:59:21Maja SzymańskaWarsaw Run Club
8100:59:28Monika CharmuszkoNiezrzeszony
..00:59:28Maja LaskowskaŻyrardów
8301:00:06Agnieszka SikorskaWarszawa
8401:00:10Małgorzata GetkaNiezrzeszony
..01:00:10Natasa PopovacWarsaw International Triathlon Club
8601:00:35Ewa SierzputowskaSie_Biega
8701:01:33Teresa ŻywekNiezrzeszony
8801:02:42Anna PasternakBractwo Biegowe BGK
8901:03:07Elizabeth LekahenaNiezrzeszony
9001:03:15Katarzyna Korn-UbyszWarszawa-Wilanów
9101:03:38Dominika AdanasewiczWarszawa-Ursynów
..01:03:38Karolina ŻukrowskaNiezrzeszony
9301:03:47Agnieszka OsmólskaNiezrzeszony
9401:04:49Aleksandra ZawadzkaNiezrzeszony
9501:05:54Małgorzata ButkiewiczKB Galeria Warszawa
9601:06:13Zoja KrzyzanowskaVege Runners
9701:07:14Karolina BoguskaNiezrzeszony
9801:07:33Mariola SzymańskaTripaka Przechlewo
9901:09:52Dorota GriffinSquirells
10001:11:23Anna ChodzinskaNiezrzeszony
10101:34:18Adriana MańkowskaNiezrzeszony



klasyfikacja czasowa mężczyzn

PozycjaczasZawodnikKlub
100:32:48Daniel ŻochowskiDream Run
200:33:13Łukasz BaranowNiezrzeszony
300:33:16Artur JabłońskiDream Run
400:34:23Marcin StupakDream Run
500:34:25Jędrzej JosypenkoDream Run
600:35:53Marek PrimikVege Runners
700:35:57Dariusz PiastaWarszawa-Ursynów
800:36:28Piotr WitusowskiVege Runners
900:36:33Arkadiusz GrabowiecKB ActiveSports Warszawa
1000:36:41Tomasz PiatkaAdidas Runners Warszawa
1100:36:59Piotr Kobierskiuka.pl
1200:37:02Grzegorz NowosielskiŻórawski Team
1300:37:08Juliusz BorawskiVege Runners
1400:37:36Krzysztof GrześkowiakNarodowy Bank Polski
1500:37:40Daniel SujakRuch Biegaczy Kołbiel
1600:37:47Adam PluszkaVege Runners
1700:37:58Tomasz BaranowPlaterów
..00:37:58Marcin KrasońSmashing pĄpkins / NBR Team / Trinergy
..00:37:58Dariusz DabrowskiIlabo Racing Team
2000:38:00Paweł ŻukowskiVege Runners
..00:38:00Bartłomiej CałkaPilawa
2200:38:08Andrzej JankowskiAccenture Warszawa
2300:38:20Tomasz MikaWarszawa-Śródmieście
2400:38:22Andrzej KotwaVege Runners
2500:38:23Kamil MadejekVege Runners
2600:38:28Bartłomiej StępieńWaniewski Coaching
2700:38:29Bogdan SnarskiDream Run
2800:38:34Marek TurczynTarczyński Klub Biegowy
2900:38:41Łukasz SmogorowskiVege Runners
3000:39:21Piotr OchmanWarszawa-Kabaty
..00:39:21Maksym GosławskiNiezrzeszony
3200:39:26Krzysztof FeluchJacekBiega Running Team
..00:39:26Michał MaciopaWarszawa-Bemowo
3400:39:29Piotr KołodziejekNiezrzeszony
3500:39:30Daniel BielińskiNiezrzeszony
3600:39:41Bartosz LewandowskiNiezrzeszony
..00:39:41Karol SachsAirbike.pl
3800:39:45Łukasz PisarskiWarszawa-Mokotów
3900:39:47Thomas HorneVege Runners
..00:39:47Gary ByrneWarsaw International Triathlon Club
4100:39:51Michał KlimowiczNiezrzeszony
4200:39:52Robert ChwedczukŻórawski Team
4300:39:53Marcin MaciasWarszawa-Ursynów
4400:39:56Piotr SprengelA.K.B. MORT!
4500:40:00Antoni PolaszekNiezrzeszony
4600:40:13Dariusz KubickiWaniewski Coaching / Jucon
4700:40:15Hubert JaworskiVege Runners
4800:40:16Marek MaklesStraż Graniczna
4900:40:18Roman SworskiVege Runners
5000:40:23Krystian JargiłoNiezrzeszony
5100:40:30Garth MastersWarsaw International Triathlon Club
5200:40:37Paweł GrzegorekKingrunner Ultra
5300:40:41Wojciech RoszkowskiWarszawa-Ursynów
5400:40:49Mateusz PazdanNiezrzeszony
5500:40:57Kamil GapińskiLabosport Team
5600:40:58Darek KnychasPZU Sport Team
5700:41:05Piotr TeleonJacekBiega Running Team
5800:41:14Marek PokorskiCTS
5900:41:15Michał Wojciechowskiganianie.pl
6000:41:17Jacek LeśniakNiezrzeszony
6100:41:23Maciej Brewczakrun4fun.pl
6200:41:29Jarosław MizakNiezrzeszony
6300:41:34Oliver KuncWarsaw International Triathlon Club
6400:41:43Michał StrzeleckiSmashing Pąpkins
6500:41:44Piotr PolańskiWarszawa-Mokotów
6600:41:54Marek SkibińskiLasek Bielański Team
6700:41:56Bartosz WidzyńskiKabackie Dziki
6800:42:09Jacek BzuraReebok Run Crew
6900:42:11Paweł ŚmigielskiNiezrzeszony
7000:42:17Robert KreczmańskiDream Run
7100:42:22Piotr SkotnickiNiezrzeszony
7200:42:27Jakub PodorskiWarszawa
..00:42:27Mateusz SzewczykJózefów
7400:42:31Maciej DrozdDream Run
7500:42:36Michał SłowińskiDobrzeNamIdzie
7600:42:39Adam KiszkielJózefosław
7700:42:40Marcin TarasWarszawa-Tarchomin
7800:42:41Piotr BieniekPKP Intercity Running Team
7900:42:46Michal Kuta4Runners
8000:42:56Wojciech GrochowskiKlub Wysokogórski Warszawa
8100:43:01Patryk PiputaWarszawa-Wilanów
8200:43:03Tomasz KosteraVege Runners
8300:43:07Radosław GadomskiŻórawski Team
8400:43:09Krzysztof DomaradzkiNiezrzeszony
..00:43:09Norbert SkrzypczakSan Escobar
8600:43:12Jacek NowocieńUczniowski Klub Sportowy RUSIEC
8700:43:28Konrad Białas4Runners
8800:43:34Łukasz LewandowskiMysiadło
8900:43:47Mariusz BańkaWarszawa
9000:43:49Grzegorz RelugaWarszawa-Wawer
9100:43:50Jakub MilczarekSofttutor
9200:43:54Janusz WojtasPoczta Polska
9300:44:00Jakub PazioNiezrzeszony
9400:44:09Marek ChęcińskiWarszawa
9500:44:10Patryk KrysaNiezrzeszony
9600:44:13Mikołaj PusekNiezrzeszony
9700:44:14Krzysztof BąkNiezrzeszony
9800:44:16Frederic SchneiderDream Run
9900:44:21Piotr PysiakWarszawa-Ursynów
10000:44:23Krzysztof NeumannNiezrzeszony
10100:44:27Maciej GilVege Runners
10200:44:34Kamil WołosewiczParkrun Warszawa Ursynów
10300:44:41Adam WeredaDream Run
10400:44:44Aleksander OstasiukSKN
10500:44:47Piotr WitkowskiVege Runners
10600:44:49Bartosz AntoszewskiTeam Moya
10700:44:52Bartosz Iwaszkiewicz Vege Runners
10800:44:57Tadeusz GóralKKB
10900:45:03Andrzej GniadkowskiNiezrzeszony
11000:45:04Witold TamkunNiezrzeszony
11100:45:19Roman ZaborowskiWarszawa-Bielany
11200:45:20Robert SpólnyGrójec
11300:45:21Robert RożekNeON Team
11400:45:22Michał WodzińskiCANAL+ SPORT TEAM
11500:45:26Tomasz SzymańskiTripaka Przechlewo
11600:45:31Piotr DanikWarszawa-Ursynów
11700:45:39Stanisław KamińskiNadarzyn
11800:45:42Krzysztof MiłoszZnikający Punkt
11900:45:44Antoni SzukalskiNiezrzeszony
..00:45:44Kamil NiemczakNiezrzeszony
12100:45:50Sebastian StepniowskiWarszawa Mokotów
12200:45:51Szymon UrbanskiWarsaw International Triathlon Club
12300:45:52Witold GrunwaldA.K.B. MORT!
12400:45:53Wiesław KamińskiNasielsk Baszta Team
12500:46:03Robert TwardowskiBiegunki Kabackie
12600:46:05Jarosław Zychtwój stary
12700:46:07Paweł KubajewskiBoy89
12800:46:08Łukasz MatysiakNiezrzeszony
12900:46:15Franciszek NormanNiezrzeszony
13000:46:16Przemysław WewiórNiezrzeszony
13100:46:26Marek OnuszkiewiczWarszawa
..00:46:26Mieszko LechNiezrzeszony
..00:46:26Zenon BaranKB ActiveSports Warszawa
13400:46:32Piotr KopećNiezrzeszony
..00:46:32Krzysztof MatyskielAlbatrosy
13600:46:35Marcin HołdyńskiGrupa Biegowa NDI
13700:46:36Marcin MałkowskiW Obi Jest Moc
13800:46:42Sławomir KubalaWarszawa
13900:46:49Michal KaniaNiezrzeszony
14000:46:50Krzysztof TrześniewskiVege Runners
14100:46:56Dariusz KawczyńskiNiezrzeszony
14200:46:58Michał LemanNiezrzeszony
..00:46:58Paweł ŚwięckiWarszawa-Ursynów
14400:47:00Janusz GątarzJ&J
14500:47:10James BarrWarsaw International Triathlon Club
14600:47:12Wojciech LaskowskiWarszawa
14700:47:19Janusz MarciniakWarszawiaky
14800:47:41Marek UbyszJacekBiega Running Team
14900:47:44Adam GodlewskiNiezrzeszony
15000:47:55Paweł SzołuchaWarszawa-Mokotów
15100:47:56Sebastian OchenkowskiNiezrzeszony
15200:48:06Krzysztof Kostyrabiegusiem.pl
..00:48:06Paweł MroszczykNiezrzeszony
15400:48:13Bartłomiej PruszczakNiezrzeszony
15500:48:16Szymon MuchaNiezrzeszony
15600:48:23Zbyszek SielczakTarczyński Klub Biegowy
15700:48:24Wojciech PańczykThe Pańczyx
..00:48:24Peter YeomansNiezrzeszony
15900:48:26Paweł DąbrowskiWarszawa-Ursynów
16000:48:43Marcin ZiembaNiezrzeszony
16100:48:46Marcin ZalewskiCanor Anticus
16200:48:50Filip CybulskiWarszawa
16300:48:51Tomasz GolędzinowskiNiezrzeszony
16400:48:52Jan KrzyżanowskiVege Runners
16500:48:54Witold SzabelakWarszawa-Ursynów
16600:48:55Mathieu PeteauWarsaw International Triathlon Club
16700:48:56Dariusz Prądzyńskicalidris minuta
..00:48:56Grzegorz WojewódzkiTeam ZabieganeDni
16900:49:03Michal ZajkowskiVege Runners
17000:49:17Mirosław ŚluzekWarszawa-Anin
17100:49:27Sławomir GawinWarszawa-Ursynów
17200:49:40Adam BoguskiNiezrzeszony
17300:49:44Krzysztof SielickiNiezrzeszony
17400:49:53Jan ŚmigielskiNiezrzeszony
..00:49:53Maciej KulabWarszawa-Białołęka
17600:50:28Tomasz GnieciakTarczyński Klub Biegowy
17700:50:29Łukasz MossorDream Run
17800:50:45Zbigniew JusińskiKondycja
17900:51:10Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
18000:51:17Grzegorz MazurekAkademia Leona Koźmińskiego
18100:51:28Łukasz PoprawaNiezrzeszony
18200:51:36Robert SzymańskiKrewki Ursynów HDK
..00:51:36Grzegorz MaleszaWarszawa-Mokotów
18400:52:04Winston NormanNiezrzeszony
18500:52:09Wojciech BecheńskiNiezrzeszony
18600:52:37Mateusz KochaniecNiezrzeszony
18700:53:05Piotr PiekarowiczTarczyński Klub Biegowy
18800:53:15Sebastian WojciechowskiNiezrzeszony
18900:53:22Andrzej SuwaldJacekBiega Running Team
19000:53:23Wojciech KalinowskiNiezrzeszony
19100:53:25Andrzej KarasowskiWarszawa-Mokotów
19200:54:14Ernest OrlińskiNiezrzeszony
19300:54:20Jakub SulikowskiVege Runners
..00:54:20Edmund SowińskiTKKF Płock
19500:54:24Marek SzczotkowskiPiaseczno
19600:54:28Bolesław PłacheckiWarszawa-Wawer
19700:54:41Grzegorz BudnickiWarszawa-Kabaty
19800:54:42Dariusz KurowskiWarszawa
19900:54:44Robert MirończykNiezrzeszony
20000:54:46Adam ŻwinisKlub Biegacza Orange
20100:55:01Marcin BatkoNiezrzeszony
20200:55:08Zbigniew KrocNiezrzeszony
20300:55:26Tomasz MichalakNiezrzeszony
20400:55:34Bogdan KowalczykWarszawa-Bródno
20500:55:40Andrzej BrzozowskiA.K.B. MORT!
20600:55:41Radosław TylmanStepstone Runners
20700:55:53Robert JózwikWarszawa-Gocław
20800:55:55Mikalai DudkoJacekBiega Running Team
20900:55:56Robert ZakrzewskiNiezrzeszony
21000:56:00Zbigniew BatorNiezrzeszony
21100:56:17Jakub KwiatkowskiNiezrzeszony
21200:56:19Piotr KuliszNiezrzeszony
21300:56:28Krzysztof PrędotaWarszawa-Wilanów
..00:56:28Eugeniusz DembińskiKB Huragan Wołomin
21500:56:53Robert SzczepanikNiezrzeszony
21600:56:55Piotr Dymel12tri.pl
21700:57:12Marek SeremakNiezrzeszony
21800:57:18Krzysztof GalejWarszawa-Ursynów
21900:57:24Krzysztof DąbrowskiRadzywnik Run Team
22000:57:25Michał KlimaWarszawa-Ursynów
22100:57:31Bogusław PrzybylskiWarszawa-Falenica
22200:57:47Piotr MilbertVege Runners
22300:58:02Krzysztof PałasiewiczWarszawa
22400:58:15Paweł LesiakowskiStepstone Runners
22500:58:47Piotr KułakowskiNiezrzeszony
..00:58:47Piotr KasprzakWarszawa-Ursynów
22700:58:55Tadeusz ParczewskiNiezrzeszony
22800:59:12Kazimierz BanasiakNiezrzeszony
..00:59:12Przemek KurzydłoWarszawa-Ursynów
23000:59:36Mariusz AndreasikNiezrzeszony
23101:00:31Tomasz GrzanaNieprzemakalni
23201:00:32Borys KozakowLegia Warszawa
23301:01:29Adam GrądzkiWarszawa-Ursynów
23401:02:15Mikołaj KowalczykNieprzemakalni Warszawa
23501:02:29Mariusz WalkiewiczWarszawa-Rembertów
23601:02:31Piotr GóralJózefosław
23701:03:32Artur ReguckiNiezrzeszony
23801:04:32Krzysztof PrzybyszArt Profi Warszawa
23901:10:12Mirosław SzymańskiWarszawa-Ursynów
24001:11:12Wiesław RuminNiezrzeszony
24101:11:29Jerzy RulakNiezrzeszony
24201:12:29Eugeniusz MoszkowiczKondycja
24301:18:59Adam ZapertyNiezrzeszony
24401:19:02Jerzy WojtyńskiWarszawa-Ursynów
24501:19:34Jacek NoworytaActive-Arfrosan \'Biegiem Po Zdrowie\' Team
24601:27:05Edmund WałęgaWarszawa-Wola
24701:27:56Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
24801:34:47Jerzy BucholcKB ActiveSports Warszawa


3 naj kobiet

PozycjaPunktyKlub


3 naj mężczyzn

PozycjaPunktyKlub