GRAND PRIX Warszawy
2019
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2019-10-19
  7. 2019-10-05
  6. 2019-09-14
  5. 2019-04-27
  4. 2019-04-06*
  3. 2019-03-23
  2. 2019-03-09
  1. 2019-02-16

2018
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2018-10-20
  7. 2018-10-06
  6. 2018-09-22
  5. 2018-04-28
  4. 2018-04-07
  3. 2018-03-17
  2. 2018-03-03
  1. 2018-02-10

2017
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2019-04-06
Ostatnia modyfikacja: 2019-04-10 00:40:33
WYNIKI UZUPEŁNIONE - CZEKAMY NA UWAGI I REKLAMACJE
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz

Wyniki zawodów kategoriami:

 Kategoria K-XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:00:47Żywek TeresaNiezrzeszony


 Kategoria K-XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:08:53Głowacka Elżbieta  "URSYNÓW" Team ZabieganeDni


 Kategoria K-IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:49:22Opowicz Marzena  "Marzka-63" KB ActiveSports Warszawa
200:56:50Hawryluk-stasiak EwaVege Runners
300:57:08Teichert MariaKB ActiveSports Warszawa


 Kategoria K-VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:43:36Paszczak AlicjaKlub Wysokogórski Warszawa
200:48:07Rzymowska KrystynaVege Runners
300:50:57Wagner Jolanta  "URSYNÓW' - 'Jola." Warszawa-Ursynów
400:52:12Odolczyk JoannaNiezrzeszony
500:53:08Szokalska UrszulaKlub Filipka
600:57:26Rososzczuk BogumiłaNiezrzeszony
701:02:50Nason Elżbieta  "BetiG" KB Galeria Warszawa
801:11:07Krzyzanowska ZojaVege Runners


 Kategoria K-VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:45:51Stańczyk KarolinaDream Run
200:53:01Kossakowska Katarzyna  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
300:54:34Partyka AgnieszkaPGE Energetic Running
400:56:33Koma AnnaWarszawa
500:56:39Ratuszyńska UrszulaWarszawa-Saska Kępa


 Kategoria K-VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:40:46Josypenko BożenaDream Run
200:42:19Wach MonikaDream Run
300:44:00Dryja Monika  " URSYNÓW" Obozybiegowe.pl
400:46:57Gorzkiewicz PatrycjaWarszawa
500:48:03Gregorczyk MonikaVege Runners
600:49:44Chmielowiec Anna  "Ania emce" KB GALERIA Warszawa
700:51:55Wojciechowska KlaudiaVege Runners
800:52:10Bzura EmiliaWarszawa-Bielany
900:52:33Napierska Dominika Vege Runners
1000:53:57Gąsowska RenataDream Run
1100:56:51Pawłowska KatarzynaaleTEMPO
1200:57:36Turska Karolina KGW Lesznowola
1300:57:46Kanios BeataKGW Lesznowola
1401:04:26Grzegorzewska MałgorzataGrzegorzewscy Team
1501:04:32Ortyńska JuliaJulianów
1601:08:53Skomorowska MonikaNiezrzeszony
1701:08:53Kuśnierek AnnaTeam ZabieganeDni


 Kategoria K-V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:39:56Kaźmierczak MartaDream Run
200:41:19Prugar-Fukowska PaulinaDream Run
300:42:37Serwińska AnnaDream Run
400:46:38Majer Bogusława  "URSYNÓW" Vege Runners
500:48:04Torebko IzabelaWarszawa-Bemowo
600:52:14Ziajko ZuzannaVege Runners
700:52:37Pasternak AnnaBractwo Biegowe BGK
800:53:15Sielicka JuliaUnilogo Running Team
900:55:28Hangiel UrszulaCatch the rabbit
1000:55:31Kaczmarska AlicjaWarszawa-Ursynów
1101:00:15Łucjanek JustynaNiezrzeszony
1201:01:42Korn-ubysz KatarzynaWarszawa-Wilanów


 Kategoria K-IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:40:27Sawicka Anna  "URSYNÓW" Dream Run
200:42:32Piotrowska AnnaDream Run
300:43:01Makowska OlgaJacekBiega Running Team
400:43:28Wojciechowska MariaJacekBiega Running Team
500:50:00Wierzbińska KarolinaJacekBiega Running Team
600:51:13Skelton SarahVege Runners
700:54:35Urban DariaWarszawa
800:57:09Brodawka OlgaWarszawa
900:57:15Pokrop AgnieszkaGórski Styl Team
1000:57:41Szczotkowska AleksandraPiaseczno
1100:58:08Skupień-jaroszek AnnaNiezrzeszony
1200:59:51Gretka OlgaŁódź
1301:01:02Warchulska KarolinaWarszawa
1401:01:53Czekaj KasiaNiezrzeszony


 Kategoria K-III 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:39:23Jusińska MartaDream Run
200:46:10Jaskólska MagdaVege Runners
300:53:58Thomas NicolaVege Runners
400:54:27Muranty KatarzynaWarszawa-Wola
500:58:24Pomarańska DorotaUnilogo Running Team
601:03:13Bołka MałgorzataNiezrzeszony


 Kategoria K-II 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:56:41Stępień LenaWołomin


 Kategoria K-I 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria XIV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:28:32Duszyński ZbigniewKB ActiveSports Warszawa


 Kategoria XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:57:42Dembiński EugeniuszKB Huragan Wołomin
201:01:42Kozakow BorysLegia Warszawa
301:06:24Hołowacz Tomasz  " URSYNÓW" Kondycja
401:09:30Moszkowicz Eugeniusz  "URSYNÓW' - 'Iryda" Kondycja
501:11:08Wałęga EdmundWarszawa-Wola
601:12:05Noworyta JacekActive-Arfrosan 'Biegiem Po Zdrowie' Team


 Kategoria XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:56:08Niewiadomski ZdzisławNiezrzeszony
200:57:20Tokarzewski StanisławKomorów


 Kategoria XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:46:38Krypa JanWarszawa-Białołęka
200:47:43Kacprowski Tadeusz  "tadeK" Warszawa-Sadyba
300:47:51Zalewski Marcin  "Nicram" Canor Anticus
400:48:08Prądzyński Dariusz  "URSYNÓW' - 'Krokomierz" calidris minuta
500:49:54Korzonkowski ZbigniewENTRE.PL Team
600:52:47Wawrowski JanuszACTION Warszawa
700:54:53Przybylski BogusławWarszawa-Falenica
800:59:16Leszczyński Romanso-biebie-gam
901:00:38Biernacki AdamŁódź


 Kategoria X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:44:18Sawczenko AndrzejDream Run
200:45:25Grunwald WitoldA.K.B. MORT!
300:46:14Święcki Paweł  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
400:46:49Nartowski Jan  "URSYNÓW" A.K.B. MORT!
500:48:02Kieszek TadeuszKS Ożarowianka
600:49:55Budnicki Grzegorz  "URSYNÓW" Warszawa-Kabaty
700:50:27Kamiński StanisławNadarzyn
800:51:59Prędota KrzysztofWarszawa-Wilanów
900:54:22Bator ZbigniewNiezrzeszony
1001:06:35Murawski SylwesterUnilogo Running Team


 Kategoria IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:38:28Horne ThomasVege Runners
200:41:10Roszkowski WojciechWarszawa-Ursynów
300:43:49Miłosz KrzysztofZnikający Punkt
400:44:10Baran Zenon  "ZB" KB ActiveSports Warszawa
500:46:09Wojewódzki Grzegorz  "URSYNÓW" Team ZabieganeDni
600:46:21Gójski MirosławGKS Grodzisk
700:46:39Hoee-Beck JohanBCS
800:48:31Śluzek MirosławWarszawa-Anin
900:52:36Szokalski KazimierzKlub Filipka
1000:57:44Thomas SzczepanWarszawska Akademia Karate Tradycyjnego
1101:03:58Zięcina KrzysztofWarszawa-Ursynów


 Kategoria VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:37:45Kotwa AndrzejVege Runners
200:40:17Kreczmański RobertDream Run
300:40:49Piątkowski AndrzejDream Run
400:41:26Polański PiotrWarszawa-Mokotów
500:43:31Głupczyk TadeuszGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
600:43:50Kurzawa Sławomir  "URSYNÓW" T-Mobile Running Team
700:47:41Węgliński Jacek  " URSYNÓW" Warszawa
800:48:51Przybysz Krzysztof  "URSYNÓW" Art Profi Warszawa
900:50:57Rudalski RafałWarszawa
1000:51:30Kamiński WiesławNasielsk Baszta Team
1100:52:02Czapski PiotrWarszawa
1201:00:06Pawłowski TomaszBiegam Bo Lubię


 Kategoria VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:36:09Piasta Dariusz  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
200:36:29Primik Marek  "URSYNÓW" Vege Runners
300:38:21Bachman MarcinVege Runners
400:39:06Szymański MariuszRadzyń Podlaski
500:39:11Malewicz AdamNiezrzeszony
600:39:32Pisarski ŁukaszWarszawa-Mokotów
700:40:20Szczepaniuk JarosławDream Run
800:40:54Zięba TomaszJacekBiega Running Team
900:41:47Widzyński Bartosz  "URSYNÓW" Kabackie Dziki
1000:42:13Bar WiesławNiezrzeszony
1100:43:17Teleon PiotrJacekBiega Running Team
1200:43:30Grzegorzewski MichałGrzegorzewscy Team
1300:44:06Góral TadeuszKKB
1400:44:26Kowalski PawełWarszawa
1500:45:12Latak MichałJacekBiega Running Team
1600:48:03Matyskiel KrzysztofAlbatrosy
1700:49:55Ubysz MarekJacekBiega Running Team
1800:50:16Maskiewicz ArkadiuszT-Mobile Running Team
1900:55:17Szczotkowski MarekPiaseczno
2000:55:56Grądzki Adam  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
2101:00:19Szymański MarcinŚląsk Wrocław
2201:00:25Walkiewicz MariuszWarszawa-Rembertów


 Kategoria VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:38:17Jankowski Andrzej  "URSYNÓW" Accenture Warszawa
200:39:13Kobierski Piotr  "URSYNÓW" uka.pl
300:39:22Frączyk PiotrA.K.B. MORT!
400:40:08Modelski AdamUnilogo Running Team
500:40:08Stykowski Sławomir  "URSYNÓW' - 'Styku78" Art Profi Warszawa
600:40:10Ners MaciekDream Run
700:40:26Garbat RafałA.K.B. MORT!
800:40:43Wiatr Michał  "URSYNÓW" Softtutor
900:41:12Bzura JacekOSiR Bemowo
1000:42:27Ochman Piotr  "URSYNÓW" Warszawa-Kabaty
1100:42:58Milczarek JakubSofttutor
1200:44:46Piputa PatrykWarszawa-Wilanów
1300:44:49Jarzębski GrzegorzWarszawa
1400:45:45Cetlin MaciejDream Run
1500:46:02Sławiński Piotr  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
1600:47:19Gawin SławomirWarszawa-Ursynów
1700:47:33Baryła KrzysztofZabiegani Team
1800:47:36Kuracki TomaszKick Center
1900:47:57Kłos PiotrUnilogo Running Team
2000:49:54Ciesielski RafałWojewódzcy Team
2100:56:10Perzyński MichałVege Runners
2200:58:47Naidoo Kershene-point SA


 Kategoria V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:33:28Jabłoński ArturDream Run
200:33:50Polak Sebastian  "URSYNÓW' - 'Słonik" KB ActiveSports Warszawa
300:36:00Gawron PawełDream Run
400:37:29Głuszak Grzegorz  "URSYNÓW" Warszawa-Ursynów
500:38:07Matysiak BartłomiejJacekBiega Running Team
600:38:38Sachs Karol  "URSYNÓW" Airbike.pl
700:38:55Żukowski PawełVege Runners
800:39:25Piatka TomaszAdidas Runners Warszawa
900:41:43Grabowski Błażej  "URSYNÓW" JacekBiega Running Team
1000:41:50Ruszczewski AndrzejVege Runners
1100:41:51Makles MarekStraż Graniczna
1200:42:01Wołosewicz KamilParkrun Warszawa Ursynów
1300:42:38Taras MarcinWarszawa-Tarchomin
1400:42:42Zygadlewicz Grzegorz  "URSYNÓW" JacekBiega Running Team
1500:47:20Wasilewski MarekNadaktywni
1600:55:14Warzocha BartłomiejWarszawska Akademia Karate Tradycyjnego
1700:58:11Rauflajsz BartoszWarszawa
1800:58:54Szramowski PrzemysławWarszawa-Bielany


 Kategoria IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:34:15Josypenko JędrzejDream Run
200:35:00Urmanowski DanielDream Run
300:36:53Gałuszka FilipKS Rosomak
400:37:57Madejek KamilVege Runners
500:38:59Sprengel PiotrA.K.B. MORT!
600:42:14Bieniek PiotrPKP Intercity Running Team
700:43:40Ciećwierz MichałWarszawa-Ursynów
800:44:36Wereda AdamDream Run
900:45:38Celegrat PawełVege Runners
1000:47:35Nowicki MiłoszNiezrzeszony
1100:47:35Pawlak PiotrNationale-Nederlanden
1200:48:39Namni FatihNiezrzeszony
1300:49:39Jaroszek PiotrVege Runners
1400:49:40Monastyrskyi MykolaWarszawa
1500:56:22Milbert PiotrVege Runners
1600:56:44Prasek MonikaKS Celestyna
1700:56:58Preisner MateuszKS Celstyna
1801:07:38Trześniewski KrzysztofVege Runners


 Kategoria III 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:35:05Biały Paweł  "URSYNÓW" SKB Kraśnik
200:38:46Kowalik PawełJacekBiega Running Team
300:41:09Ostasiuk AleksanderSKN
400:42:13Rosiński JakubUniqFightClub
500:42:48Matus MaciejVege Runners
600:43:13Skibiński MarekLasek Bielański Team
700:45:13Michielini VincentWarszawa-Saska Kępa
800:47:34Sieczak JakubMikrus YOLO Kenji Running Team
900:48:41Cybulski FilipWarszawa
1000:50:32Własinowicz SebastianOSP Łomianki
1100:55:44Kulmiński RafałWolny Biegacz


 Kategoria II 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:39:16Haulik MatejVege Runners
200:44:11Rycaj KrystianUnilogo Running Team
300:47:01Galocz MichałBiegunki Kabackie


 Kategoria I 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:35:40Grabowiec ArkadiuszKB ActiveSports Warszawa