NW
2020
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  2. 2020-03-07*
  1. 2020-02-22


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
NW z dnia 2020-03-07
Ostatnia modyfikacja: 2020-03-13 20:52:59
WYNIKI UZUPEŁNIONE - CZEKAMY NA UWAGI I REKLAMACJE
OPEN KATEGORIE KLUBOWE inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1V/1M/100:53:13 8022Piotr PolkowskiNiezrzeszony
2VI/1M/200:53:40 8024Leszek BielawskiSonsiedzi Team
3VI/2M/300:57:18 8025Marcin ŚwiderekNW Człapski Team
4VIII/1M/400:57:50 8026Sławomir CichońNW Człapski Team
5IX/1M/500:58:02 8019Adam KlimczakGosadi Nordic Team
6IV/1M/600:58:32 8030Paweł KowalikJacekBiega Running Team
7VII/1M/701:00:21 8012Wojciech GilNW Człapski Team
8K-VII/1K/101:00:58 7018Małgorzata PuszkarskaGosadi Nordic Team
9X/1M/801:01:32 8001Mirosław JaworskiNordiki Juzefów
10VII/2M/901:02:00 8021Andrzej WaleszkoPasja Nordic Walking
11XIII/1M/1001:02:02 8023Sławomir WasilewskiPasja Nordic Walking
12K-V/1K/201:04:00 7010Marta RadomskaAvocado Wellnes Club
13XII/1M/1101:04:01 8017Piotr KrawczykAWF-UTW
14VII/3M/1201:05:20 8018Konrad KrólakPokątna Team
15X/2M/1301:05:33 8008Piotr WłodarskiAvocado Wellnes Club
16XII/2M/1401:05:37 8020Mirosław WalawkoAvocado Wellnes Club
17VIII/2M/1501:06:46 8007Marek WesołowskiPasja Nordic Walking
18IX/2M/1601:07:08 8003Paweł PaluchAvocado Wellnes Club
19K-V/2K/301:07:15 7009Agnieszka PorowskaAvocado Wellnes Club
20IV/2M/1701:07:28 8006Paweł RowińskiNW Człapski Team
21XI/1M/1801:08:00 8013Kazimierz WiśniewskiPasja Nordic Walking
22K-VIII/1K/401:08:06 7013Bogna Gaj ' URSYNÓW'Niezrzeszony
23VIII/3M/1901:08:49 8005Piotr JabłońskiNiezrzeszony
24XI/2M/2001:09:00 8009Andrzej RydlewskiAvocado Wellnes Club
25K-VI/1K/501:10:29 7024Justyna GładeckaNiezrzeszony
26XI/3M/2101:11:26 8029Andrzej WitkowskiNiezrzeszony
27K-VII/2K/601:13:58 7020Justyna SzeligaLider Grodzisk Mazowiecki
28K-V/3K/701:14:13 7005Barbara JureczekAvocado Wellnes Club
29K-XI/1K/801:15:10 7008Aleksandra Gliniewicz 'URSYNÓW'KB ActiveSports Warszawa
30K-VIII/2K/901:15:18 7023Mariola KotewiczAvocado Wellnes Club
31VIII/4M/2201:15:32 8027Sławomir KotewiczAvocado Wellnes Club
32K-XI/2K/1001:16:38 7017Anna KarłowiczPartia Wolnych Biegaczy
33K-XI/3K/1101:17:11 7022Wiesława WitkowskaNiezrzeszony
34K-VII/3K/1201:18:32 7019Katarzyna DudekNiezrzeszony
35K-IV/1K/1301:20:58 7012Agnieszka KochelAvocado Wellnes Club
36K-IX/1K/1401:23:08 7021Małgorzata SikoraNiezrzeszony
37IV/3M/2301:23:08 8028Mateusz SikoraNiezrzeszony
38K-X/1K/1501:23:51 7001Alicja RedaNW Człapski Team