NW
2020
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  2. 2020-03-07*
  1. 2020-02-22


GRAND PRIX WARSZAWY 2020
Wstępna, nieoficjalna klasyfikacja po 2 biegach na dystansie 9 km

ostatnia modyfikacja:2020-03-14 15:00:05


punktacja generalna kobiet

PozycjaSumaStartyZawodnikKlub
12002Puszkarska MałgorzataGosadi Nordic Team
21962Radomska MartaAvocado Wellnes Club
31902Porowska AgnieszkaAvocado Wellnes Club
41842Gaj BognaNiezrzeszony
51722Jureczek BarbaraAvocado Wellnes Club
61662Gliniewicz AleksandraKB ActiveSports Warszawa
71602Karłowicz AnnaPartia Wolnych Biegaczy
81502Kochel AgnieszkaAvocado Wellnes Club
91422Reda AlicjaNW Człapski Team
10961Pietrusewicz JoannaNiezrzeszony
11921Gładecka JustynaNiezrzeszony
..921Serowik AgaNiezrzeszony
13901Szeliga JustynaLider Grodzisk Mazowiecki
14881Wodowska OlgaNiezrzeszony
15861Cichocka RenataNiezrzeszony
16841Kotewicz MariolaAvocado Wellnes Club
17821Pochopień MagdalenaNW Człapski Team
18801Witkowska WiesławaNiezrzeszony
19781Dudek KatarzynaNiezrzeszony
20761Radziejewska AlicjaNiezrzeszony
21741Sikora MałgorzataNiezrzeszony
22721Gajewska AnnaNW organizowane przez UDz Ursynów w Lesie Kabackim
23681Wolska HalinaNiezrzeszony
24661Prawdzik BozenaAvocado Wellnes Club



punktacja generalna mężczyzn

PozycjaSumaStartyZawodnikKlub
11922Gil WojciechNW Człapski Team
21892Jaworski MirosławNordiki Juzefów
31852Krawczyk PiotrAWF-UTW
41822Włodarski PiotrAvocado Wellnes Club
51782Wesołowski MarekPasja Nordic Walking
61762Paluch PawełAvocado Wellnes Club
..1762Wiśniewski KazimierzPasja Nordic Walking
81742Rowiński PawełNW Człapski Team
91702Jabłoński PiotrNiezrzeszony
..1702Rydlewski AndrzejAvocado Wellnes Club
111001Karpiński SebastianPolnord
..1001Polkowski PiotrNiezrzeszony
13991Adamczyk AdamPasja Nordic Walking
..991Bielawski LeszekSonsiedzi Team
15981Świderek MarcinNW Człapski Team
16971Cichoń SławomirNW Człapski Team
..971Cieślak JacekNiezrzeszony
18961Klimczak AdamGosadi Nordic Team
19951Kowalik PawełJacekBiega Running Team
20921Waleszko AndrzejPasja Nordic Walking
21911Wasilewski SławomirPasja Nordic Walking
22891Królak KonradPokątna Team
23871Rogacki WitoldNiezrzeszony
..871Walawko MirosławAvocado Wellnes Club
25861Łagodziński ZbigniewNiezrzeszony
26851Zaperty AdamKB ActiveSports Warszawa
27841Malawko PawelNiezrzeszony
28801Witkowski AndrzejNiezrzeszony
29791Kotewicz SławomirAvocado Wellnes Club
30781Sikora MateuszNiezrzeszony





Klasyfikacja kategoriami wiekowymi


  Kategoria K-XI 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Gliniewicz Aleksandra
01:15:09(50)
01:15:10(50)
2982Karłowicz Anna
01:18:36(49)
01:16:38(49)
3481Wolska Halina
01:28:45(48)
..481Witkowska Wiesława
 
01:17:11(48)


  Kategoria K-X 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1992Reda Alicja
01:27:01(49)
01:23:51(50)
2501Gajewska Anna
01:24:03(50)


  Kategoria K-IX 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1501Prawdzik Bozena
01:29:46(50)
..501Sikora Małgorzata
 
01:23:08(50)


  Kategoria K-VIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Gaj Bogna
01:09:12(50)
01:08:06(50)
2491Kotewicz Mariola
 
01:15:18(49)
..491Wodowska Olga
01:09:26(49)


  Kategoria K-VII 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Puszkarska Małgorzata
01:00:00(50)
01:00:58(50)
2491Szeliga Justyna
 
01:13:58(49)
..491Pietrusewicz Joanna
01:04:54(49)
4481Dudek Katarzyna
 
01:18:32(48)
..481Cichocka Renata
01:11:38(48)
6471Radziejewska Alicja
01:19:13(47)


  Kategoria K-VI 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1501Serowik Aga
01:07:23(50)
..501Gładecka Justyna
 
01:10:29(50)
3491Pochopień Magdalena
01:15:07(49)


  Kategoria K-V 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Radomska Marta
01:03:18(50)
01:04:00(50)
2982Porowska Agnieszka
01:06:27(49)
01:07:15(49)
3962Jureczek Barbara
01:13:26(48)
01:14:13(48)


  Kategoria K-IV 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Kochel Agnieszka
01:22:16(50)
01:20:58(50)


  Kategoria XIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1501Wasilewski Sławomir
 
01:02:02(50)


  Kategoria XII 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1992Krawczyk Piotr
01:04:00(49)
01:04:01(50)
2501Adamczyk Adam
00:58:35(50)
3491Walawko Mirosław
 
01:05:37(49)
4481Zaperty Adam
01:15:58(48)


  Kategoria XI 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Wiśniewski Kazimierz
01:06:25(50)
01:08:00(50)
2982Rydlewski Andrzej
01:09:26(49)
01:09:00(49)
3481Witkowski Andrzej
 
01:11:26(48)


  Kategoria X 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Jaworski Mirosław
01:02:45(50)
01:01:32(50)
2982Włodarski Piotr
01:04:51(49)
01:05:33(49)
3481Łagodziński Zbigniew
01:14:59(48)


  Kategoria IX 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1982Paluch Paweł
01:08:43(49)
01:07:08(49)
2501Cieślak Jacek
00:59:40(50)
..501Klimczak Adam
 
00:58:02(50)


  Kategoria VIII 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1992Wesołowski Marek
01:07:06(50)
01:06:46(49)
2972Jabłoński Piotr
01:09:47(49)
01:08:49(48)
3501Cichoń Sławomir
 
00:57:50(50)
4481Malawko Pawel
01:20:47(48)
5471Kotewicz Sławomir
 
01:15:32(47)


  Kategoria VII 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
11002Gil Wojciech
00:59:09(50)
01:00:21(50)
2491Waleszko Andrzej
 
01:02:00(49)
3481Królak Konrad
 
01:05:20(48)


  Kategoria VI 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1501Rogacki Witold
01:14:44(50)
..501Bielawski Leszek
 
00:53:40(50)
3491Świderek Marcin
 
00:57:18(49)


  Kategoria V 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1501Karpiński Sebastian
00:56:51(50)
..501Polkowski Piotr
 
00:53:13(50)


  Kategoria IV 
PozSumastartyNazwisko i imię2020-02-222020-03-07 
1992Rowiński Paweł
01:09:12(50)
01:07:28(49)
2501Kowalik Paweł
 
00:58:32(50)
3481Sikora Mateusz
 
01:23:08(48)




klasyfikacja klubowa kobiet

PozycjaPunktyKlub
1858Avocado Wellnes Club
2224NW Człapski Team
3200Gosadi Nordic Team
4166KB ActiveSports Warszawa
5160Partia Wolnych Biegaczy
690Lider Grodzisk Mazowiecki
772NW organizowane przez UDz Ursynów w Lesie Kabackim



klasyfikacja klubowa mężczyzn

PozycjaPunktyKlub
1694Avocado Wellnes Club
2636Pasja Nordic Walking
3561NW Człapski Team
4189Nordiki Juzefów
5185AWF-UTW
6100Polnord
799Sonsiedzi Team
896Gosadi Nordic Team
995JacekBiega Running Team
1089Pokątna Team
1185KB ActiveSports Warszawa



klasyfikacja klubowa

PozycjaPunktyKlub
11552Avocado Wellnes Club
2785NW Człapski Team
3636Pasja Nordic Walking
4296Gosadi Nordic Team
5251KB ActiveSports Warszawa
6189Nordiki Juzefów
7185AWF-UTW
8160Partia Wolnych Biegaczy
9100Polnord
1099Sonsiedzi Team
1195JacekBiega Running Team
1290Lider Grodzisk Mazowiecki
1389Pokątna Team
1472NW organizowane przez UDz Ursynów w Lesie Kabackim



klasyfikacja czasowa kobiet

PozycjaczasZawodnikKlub
101:00:00Małgorzata PuszkarskaGosadi Nordic Team
201:03:18Marta RadomskaAvocado Wellnes Club
301:04:54Joanna PietrusewiczNiezrzeszony
401:06:27Agnieszka PorowskaAvocado Wellnes Club
501:07:23Aga SerowikNiezrzeszony
601:08:06Bogna GajNiezrzeszony
701:09:26Olga WodowskaNiezrzeszony
801:10:29Justyna GładeckaNiezrzeszony
901:11:38Renata CichockaNiezrzeszony
1001:13:26Barbara JureczekAvocado Wellnes Club
1101:13:58Justyna SzeligaLider Grodzisk Mazowiecki
1201:15:07Magdalena PochopieńNW Człapski Team
1301:15:09Aleksandra GliniewiczKB ActiveSports Warszawa
1401:15:18Mariola KotewiczAvocado Wellnes Club
1501:16:38Anna KarłowiczPartia Wolnych Biegaczy
1601:17:11Wiesława WitkowskaNiezrzeszony
1701:18:32Katarzyna DudekNiezrzeszony
1801:19:13Alicja RadziejewskaNiezrzeszony
1901:20:58Agnieszka KochelAvocado Wellnes Club
2001:23:08Małgorzata SikoraNiezrzeszony
2101:23:51Alicja RedaNW Człapski Team
2201:24:03Anna GajewskaNW organizowane przez UDz Ursynów w Lesie Kabackim
2301:28:45Halina WolskaNiezrzeszony
2401:29:46Bozena PrawdzikAvocado Wellnes Club



klasyfikacja czasowa mężczyzn

PozycjaczasZawodnikKlub
100:53:13Piotr PolkowskiNiezrzeszony
200:53:40Leszek BielawskiSonsiedzi Team
300:56:51Sebastian KarpińskiPolnord
400:57:18Marcin ŚwiderekNW Człapski Team
500:57:50Sławomir CichońNW Człapski Team
600:58:02Adam KlimczakGosadi Nordic Team
700:58:32Paweł KowalikJacekBiega Running Team
800:58:35Adam AdamczykPasja Nordic Walking
900:59:09Wojciech GilNW Człapski Team
1000:59:40Jacek CieślakNiezrzeszony
1101:01:32Mirosław JaworskiNordiki Juzefów
1201:02:00Andrzej WaleszkoPasja Nordic Walking
1301:02:02Sławomir WasilewskiPasja Nordic Walking
1401:04:00Piotr KrawczykAWF-UTW
1501:04:51Piotr WłodarskiAvocado Wellnes Club
1601:05:20Konrad KrólakPokątna Team
1701:05:37Mirosław WalawkoAvocado Wellnes Club
1801:06:25Kazimierz WiśniewskiPasja Nordic Walking
1901:06:46Marek WesołowskiPasja Nordic Walking
2001:07:08Paweł PaluchAvocado Wellnes Club
2101:07:28Paweł RowińskiNW Człapski Team
2201:08:49Piotr JabłońskiNiezrzeszony
2301:09:00Andrzej RydlewskiAvocado Wellnes Club
2401:11:26Andrzej WitkowskiNiezrzeszony
2501:14:44Witold RogackiNiezrzeszony
2601:14:59Zbigniew ŁagodzińskiNiezrzeszony
2701:15:32Sławomir KotewiczAvocado Wellnes Club
2801:15:58Adam ZapertyKB ActiveSports Warszawa
2901:20:47Pawel MalawkoNiezrzeszony
3001:23:08Mateusz SikoraNiezrzeszony