NW
2020
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  2. 2020-03-07*
  1. 2020-02-22


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
NW z dnia 2020-03-07
Ostatnia modyfikacja: 2020-03-13 20:52:59
WYNIKI UZUPEŁNIONE - CZEKAMY NA UWAGI I REKLAMACJE
OPEN KATEGORIE KLUBOWE inf pobierz

Wyniki zawodów kategoriami:

 Kategoria K-XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:15:10Gliniewicz Aleksandra  "URSYNÓW" KB ActiveSports Warszawa
201:16:38Karłowicz AnnaPartia Wolnych Biegaczy
301:17:11Witkowska WiesławaNiezrzeszony


 Kategoria K-X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:23:51Reda AlicjaNW Człapski Team


 Kategoria K-IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:23:08Sikora MałgorzataNiezrzeszony


 Kategoria K-VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:08:06Gaj Bogna  " URSYNÓW" Niezrzeszony
201:15:18Kotewicz MariolaAvocado Wellnes Club


 Kategoria K-VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:00:58Puszkarska MałgorzataGosadi Nordic Team
201:13:58Szeliga JustynaLider Grodzisk Mazowiecki
301:18:32Dudek KatarzynaNiezrzeszony


 Kategoria K-VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:10:29Gładecka JustynaNiezrzeszony


 Kategoria K-V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:04:00Radomska MartaAvocado Wellnes Club
201:07:15Porowska AgnieszkaAvocado Wellnes Club
301:14:13Jureczek BarbaraAvocado Wellnes Club


 Kategoria K-IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:20:58Kochel AgnieszkaAvocado Wellnes Club


 Kategoria K-III 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-II 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria K-I 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria XIV 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria XIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:02:02Wasilewski SławomirPasja Nordic Walking


 Kategoria XII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:04:01Krawczyk PiotrAWF-UTW
201:05:37Walawko MirosławAvocado Wellnes Club


 Kategoria XI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:08:00Wiśniewski KazimierzPasja Nordic Walking
201:09:00Rydlewski AndrzejAvocado Wellnes Club
301:11:26Witkowski AndrzejNiezrzeszony


 Kategoria X 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:01:32Jaworski MirosławNordiki Juzefów
201:05:33Włodarski PiotrAvocado Wellnes Club


 Kategoria IX 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:58:02Klimczak AdamGosadi Nordic Team
201:07:08Paluch PawełAvocado Wellnes Club


 Kategoria VIII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:57:50Cichoń SławomirNW Człapski Team
201:06:46Wesołowski MarekPasja Nordic Walking
301:08:49Jabłoński PiotrNiezrzeszony
401:15:32Kotewicz SławomirAvocado Wellnes Club


 Kategoria VII 
PozWynikNazwisko i imięKlub
101:00:21Gil WojciechNW Człapski Team
201:02:00Waleszko AndrzejPasja Nordic Walking
301:05:20Królak KonradPokątna Team


 Kategoria VI 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:53:40Bielawski LeszekSonsiedzi Team
200:57:18Świderek MarcinNW Człapski Team


 Kategoria V 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:53:13Polkowski PiotrNiezrzeszony


 Kategoria IV 
PozWynikNazwisko i imięKlub
100:58:32Kowalik PawełJacekBiega Running Team
201:07:28Rowiński PawełNW Człapski Team
301:23:08Sikora MateuszNiezrzeszony


 Kategoria III 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria II 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria I 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria 0 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria 0 
PozWynikNazwisko i imięKlub


 Kategoria 0 
PozWynikNazwisko i imięKlub