GRAND PRIX Warszawy
2019
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2019-10-19
  7. 2019-10-05
  6. 2019-09-14
  5. 2019-04-27
  4. 2019-04-06*
  3. 2019-03-23
  2. 2019-03-09
  1. 2019-02-16

2018
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2018-10-20
  7. 2018-10-06
  6. 2018-09-22
  5. 2018-04-28
  4. 2018-04-07
  3. 2018-03-17
  2. 2018-03-03
  1. 2018-02-10

2017
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2019-03-23
Ostatnia modyfikacja: 2019-04-10 00:40:32
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1V/1M/100:33:09 1376Artur JabłońskiDream Run
2V/2M/200:33:20 2382Kamil ArtyszukWarszawiaky
3V/3M/300:33:50 338Sebastian Polak 'URSYNÓW' - 'Słonik'KB ActiveSports Warszawa
4IV/1M/400:34:12 2370Tomasz FilipowiczSPWL Poznań
5IV/2M/500:34:42 695Daniel UrmanowskiDream Run
6IV/3M/600:34:46 691Jędrzej JosypenkoDream Run
7I/1M/700:34:55 2225Arkadiusz GrabowiecKB ActiveSports Warszawa
8III/1M/800:34:59 2193Paweł Biały 'URSYNÓW'SKB Kraśnik
9VII/1M/900:35:04 560Tomasz LipiecVege Runners
10V/4M/1000:35:29 409Adam MielczarekNiezrzeszony
11V/5M/1100:35:57 507Łukasz GregorczykVege Runners
12V/6M/1200:36:08 2387Paweł GawronDream Run
13IV/4M/1300:36:09 2217Piotr KrupaBank Pocztowy
14V/7M/1400:36:26 519Grzegorz Głuszak 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
15VII/2M/1500:36:49 1056Marek Primik 'URSYNÓW'Vege Runners
16IV/5M/1600:36:58 847Piotr SprengelA.K.B. MORT!
17VIII/1M/1700:37:12 908Andrzej KotwaVege Runners
18IV/6M/1800:37:19 1143Krzysztof GrześkowiakNarodowy Bank Polski
19VII/3M/1900:37:27 1012Maciej ŻytoKB RTV Euro AGD
20VI/1M/2000:37:32 415Andrzej Jankowski 'URSYNÓW'Accenture Warszawa
21V/8M/2100:37:35 222Konrad Pustułka AKL Ursynów
22VII/4M/2200:37:37 2802Michał Wojciechowski 'URSYNÓW'ganianie.pl
23IX/1M/2300:37:46 1101Thomas HorneVege Runners
24VI/2M/2400:37:54 2346Arkadiusz RecławVege Runners
25V/9M/2500:37:57 2372Kamil DuplickiWarszawa
26IV/7M/2600:38:00 2178Kamil MadejekVege Runners
27V/10M/2700:38:19 859Bartłomiej MatysiakJacekBiega Running Team
28V/11M/2800:38:24 1195Paweł ŻukowskiVege Runners
29IV/8M/2900:38:37 2320Michał LipskiNiezrzeszony
30V/12M/3000:38:43 1305Karol Sachs 'URSYNÓW'Airbike.pl
31VII/5M/3100:38:49 2665Krzysztof FeluchWarszawa
32II/1M/3200:38:50 2374Musa GaytasNiezrzeszony
33II/2M/3300:38:52 2123Matej HaulikVege Runners
34V/13M/3400:38:56 456Tomasz PająkVege Runners
35V/14M/3500:38:58 774Krzysztof TroćWarszawa
36VI/3M/3600:39:03 2363Patrycjusz WojcikLipiec Running Team
37VI/4M/3700:39:12 804Piotr FrączykA.K.B. MORT!
38X/1M/3800:39:14 352Jacek NowocieńUczniowski Klub Sportowy RUSIEC
39VI/5M/3900:39:15 640Sławomir Stykowski 'URSYNÓW' - 'Styku78'Art Profi Warszawa
40V/15M/4000:39:16 1189Marcin Macias 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
41K-III/1K/100:39:24 59Marta JusińskaDream Run
42VII/6M/4100:39:24 946Mariusz SzymańskiRadzyń Podlaski
43K-V/1K/200:39:30 184Marta KaźmierczakDream Run
44VII/7M/4200:39:42 2648Łukasz PisarskiWarszawa-Mokotów
45K-IV/1K/300:39:57 13Anna Sawicka 'URSYNÓW'Dream Run
46II/3M/4300:39:59 362Michał SłowińskiDobrzeNamIdzie
47IV/9M/4400:40:00 346Kamil KalinowskiWarszawa-Wola
48VI/6M/4500:40:05 862Rafał GarbatA.K.B. MORT!
49VI/7M/4600:40:10 435Michał Wiatr 'URSYNÓW'Softtutor
50V/16M/4700:40:16 2209Marek MaklesStraż Graniczna
51K-IV/2K/400:40:17 1746Monika NawratDream Run
52VIII/2M/4800:40:18 341Robert KreczmańskiDream Run
53V/17M/4900:40:20 2234Tomasz SękPiastów
54V/18M/5000:40:20 2242Tomasz PiatkaAdidas Runners Warszawa
55VII/8M/5100:40:21 757Tomasz ZiębaJacekBiega Running Team
56VI/8M/5200:40:25 2378Maciek NersDream Run
57IV/10M/5300:40:28 501Jakub KościkNiezrzeszony
58V/19M/5400:40:36 500Rafał BelkiewiczNiezrzeszony
59V/20M/5500:40:37 2255Marcin TarasWarszawa-Tarchomin
60VIII/3M/5600:40:41 846Andrzej PiątkowskiDream Run
61IV/11M/5700:40:43 470Juliusz BorawskiVege Runners
62V/21M/5800:40:45 425Hubert Jaworski 'URSYNÓW'Vege Runners
63V/22M/5900:40:47 2223Piotr LitwiniukWarszawa
64VI/9M/6000:40:50 2176Adam PluszkaVege Runners
65IV/12M/6100:40:53 745Piotr BieniekPKP Intercity Running Team
66K-VI/1K/500:40:56 1443Bożena JosypenkoDream Run
67V/23M/6200:40:58 2381Wojciech GrochowskiKlub Wysokogórski Warszawa
68VI/10M/6300:41:05 759Piotr LiberWarszawa-Grochów
69K-V/2K/600:41:06 1535Paulina Prugar-FukowskaDream Run
70VII/9M/6400:41:15 902Bartosz Widzyński 'URSYNÓW'Kabackie Dziki
71VI/11M/6500:41:16 467Jacek BzuraOSiR Bemowo
72V/24M/6600:41:20 549Błażej Grabowski 'URSYNÓW'JacekBiega Running Team
73IX/2M/6700:41:23 2342Wojciech RoszkowskiWarszawa-Ursynów
74VII/10M/6800:41:25 2148Jarosław SzczepaniukDream Run
75IV/13M/6900:41:30 2364Krzysztof MajorekCzaplinek
76VII/11M/7000:41:31 855Darek KnychasPZU Sport Team
77V/25M/7100:41:39 2112Kamil WołosewiczParkrun Warszawa Ursynów
78VII/12M/7200:41:44 896Wiesław BarNiezrzeszony
79VII/13M/7300:41:46 2359Michał CzajkowskiNowa Wola
80VI/12M/7400:41:51 2199Mateusz Pazdan 'URSYNÓW'Niezrzeszony
81III/2M/7500:41:53 753Aleksander OstasiukSKN
82K-VI/2K/700:41:57 1756Monika WachDream Run
83VII/14M/7600:42:00 2367Jacek CzarneckiWarszawa Mokotów
84IV/14M/7700:42:09 2246Michał CiećwierzWarszawa-Ursynów
85IX/3M/7800:42:14 298Szymon DrabczykWarszawa-Mokotów
86VI/13M/7900:42:24 2295Piotr Sławiński 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
87VII/15M/8000:42:29 889Andrzej Piotrowski 'jaszczurek'Ortoreh Team
88IV/15M/8100:42:35 2358Marcin StachowiczWarszawa
89VI/14M/8200:42:40 2317Maciej DziubeckiSofttutor
90V/26M/8300:42:48 2085Andrzej RuszczewskiVege Runners
91VII/16M/8400:42:51 2099Michał GrzegorzewskiGrzegorzewscy Team
92VIII/4M/8500:43:05 240Tadeusz GłupczykGrupa Biegowa Parkrun Warszawa
93VIII/5M/8600:43:07 1250Sławomir Kurzawa 'URSYNÓW'T-Mobile Running Team
94K-V/3K/800:43:08 60Barbara Matusik 'URSYNÓW'JacekBiega Running Team
95VIII/6M/8700:43:08 1007Janusz Wojtas ' URSYNÓW'Poczta Polska
96VI/15M/8800:43:10 437Jakub MilczarekSofttutor
97V/27M/8900:43:20 1308Grzegorz Zygadlewicz 'URSYNÓW'JacekBiega Running Team
98VI/16M/9000:43:21 2325Maciej CetlinDream Run
99VI/17M/9100:43:28 692Jakub NowakDream Run
100VI/18M/9200:43:32 813Marek ChęcińskiWarszawa
101VII/17M/9300:43:43 879Tadeusz GóralKKB
102III/3M/9400:43:51 402Marek SkibińskiLasek Bielański Team
103IX/4M/9500:43:53 807Krzysztof MiłoszZnikający Punkt
104IV/16M/9600:43:56 2264Adam WeredaDream Run
105IV/17M/9700:43:59 276Jacek PłochockiGrupa Biegowa Ursus
106V/28M/9800:44:09 2010Tomasz GrynkiewiczKoty
107X/2M/9900:44:16 242Witold GrunwaldA.K.B. MORT!
108VII/18M/10000:44:25 601Bogusław SkrzypczukNiezrzeszony
109VII/19M/10100:44:47 2197Paweł KowalskiWarszawa
110K-VI/3K/900:44:48 3Monika Dryja ' URSYNÓW'Obozybiegowe.pl
111IV/18M/10200:44:49 2361Marek MakolaNa szczycie góry
112VI/19M/10300:44:50 1039Patryk PiputaWarszawa-Wilanów
113VI/20M/10400:44:50 2352Adam BachanekWarszawa
114III/4M/10500:44:51 2277Sebastian WłasinowiczOSP Łomianki
115K-VII/1K/1000:44:53 1449Karolina StańczykDream Run
116V/29M/10600:44:54 2235Tomasz TomaszewskiWarszawa
117IX/5M/10700:44:54 1287Grzegorz Wojewódzki 'URSYNÓW'Team ZabieganeDni
118IV/19M/10800:44:55 2050Filip GałuszkaKS Rosomak
119K-III/2K/1100:44:56 94Magda JaskólskaVege Runners
120VI/21M/10900:45:07 2384Dominik RyżkoWarszawa-Ursynów
121K-IV/3K/1200:45:24 1641Natalia WielogórskaDream Run
122VII/20M/11000:45:31 523Krzysztof NeumannNiezrzeszony
123III/5M/11100:45:32 2376Janusz KunkaZabiegani Team
124XI/1M/11200:45:32 411Krzysztof DąbrowskiRadzywnik Run Team
125K-III/3K/1300:45:35 161Joanna Pszeniczna Vege Runners
126VI/22M/11300:45:38 2286Leszek Ługowski 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
127K-V/4K/1400:45:44 1819Anna SzmajdaNiezrzeszony
128II/4M/11400:45:44 2365Mateusz SzokalskiKlub Filipka
129K-V/5K/1500:45:54 1647Bogusława Majer 'URSYNÓW'Vege Runners
130III/6M/11500:45:56 2340Adam BrzezińskiPodolszyn
131VII/21M/11600:46:01 220Piotr Danik 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
132X/3M/11700:46:03 911Dariusz TurlejKondycja
133X/4M/11800:46:08 357Paweł Święcki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
134K-III/4K/1600:46:25 99Olga Miszkiewicz-górecka 'URSYNÓW'Vege Runners
135K-VI/4K/1700:46:25 1760Patrycja GorzkiewiczWarszawa
136VI/23M/11900:46:25 2318Marcin MałkowskiW Obi Jest Moc
137XI/2M/12000:46:32 598Jan KrypaWarszawa-Białołęka
138II/5M/12100:46:37 2260Michał GaloczBiegunki Kabackie
139VII/22M/12200:46:43 2828Olaf Pierzak 'URSYNÓW'Kabackie Dziki
140V/30M/12300:46:44 254Jan WójcikNiezrzeszony
141K-IV/4K/1800:47:00 1522Ewa KubicaNiezrzeszony
142VI/24M/12400:47:06 424Krzysztof BaryłaZabiegani Team
143VII/23M/12500:47:10 2212Jacek PawlukAdrian Danilewicz Group
144K-VI/5K/1900:47:19 112Monika GregorczykVege Runners
145K-IV/5K/2000:47:20 1774Kinga PuszkarskaWarszawa
146VI/25M/12600:47:36 2385Michał SztylkoNiezrzeszony
147VIII/7M/12700:47:37 1294Jacek Węgliński ' URSYNÓW'Warszawa
148IV/20M/12800:47:38 2377Aleksander GrzebykNiezrzeszony
149VI/26M/12900:47:39 2357Michał NiedbałaNiezrzeszony
150II/6M/13000:47:39 2258Krystian RycajUnilogo Running Team
151VI/27M/13100:47:45 2386Robert MaszaroJózefosław
152IV/21M/13200:47:46 2245Piotr PawlakNationale-Nederlanden
153VII/24M/13300:47:50 260Krzysztof MatyskielAlbatrosy
154VI/28M/13400:47:54 2369Piotr SoszyńskiGazele na starcie
155V/31M/13500:47:56 668Adam Olewiecki 'adas_ola'Niezrzeszony
156VI/29M/13600:48:01 2215Karol SikoraWarszawa-Służew
157V/32M/13700:48:01 2231Tomasz SypniewskiEmo Oi!
158K-V/6K/2100:48:07 1752Izabela TorebkoWarszawa-Bemowo
159VIII/8M/13800:48:12 295Krzysztof Przybysz 'URSYNÓW'Art Profi Warszawa
160V/33M/13900:48:24 1264Sebastian Wojciechowski 'URSYNÓW'Vege Runners
161VI/30M/14000:48:27 980Jacek StachowiczNiezrzeszony
162K-VII/2K/2200:48:28 1720Agnieszka Galocz-ilkowBiegunki Kabackie
163XI/3M/14100:48:29 395Dariusz Prądzyński 'URSYNÓW' - 'Krokomierz'calidris minuta
164IV/22M/14200:48:29 2366Tomasz RadekWarszawa
165IX/6M/14300:48:31 351Andrzej DyczkowskiTygryski Kubusia Puchatka
166XI/4M/14400:48:35 2291Marcin Zalewski 'Nicram'Canor Anticus
167IX/7M/14500:48:54 588Mirosław ŚluzekWarszawa-Anin
168K-IX/1K/2300:48:58 52Marzena Opowicz 'Marzka-63'KB ActiveSports Warszawa
169K-VIII/1K/2400:49:02 1776Krystyna RzymowskaWarszawa
170K-VIII/2K/2500:49:03 84Małgorzata RelugaWarszawa-Wawer
171V/34M/14600:49:05 2339Wojciech HellwingWarszawa-Kabaty
172K-III/5K/2600:49:12 1634Magdalena RaczyńskaVege Runners
173X/5M/14700:49:15 1030Grzegorz Budnicki 'URSYNÓW'Warszawa-Kabaty
174X/6M/14800:49:24 914Tadeusz KieszekKS Ożarowianka
175VIII/9M/14900:49:25 2026Piotr WójcikWarszawiaky
176IX/8M/15000:49:33 2000Jerzy BabińskiNadarzyn
177IV/23M/15100:49:34 2284Karol ZabłockiWarsaw Eagles
178K-II/1K/2700:49:36 1561Emilia Kaniewska Vege Runners
179III/7M/15200:49:36 1394Mariusz CzwartoszThe Luzers
180VI/31M/15300:49:38 2356Adam GagatekKraków
181IV/24M/15400:49:41 2353Jacek KomorWarszawa-Sadyba
182IV/25M/15500:49:45 916Mykola MonastyrskyiWarszawa
183XI/5M/15600:50:05 825Zbigniew KorzonkowskiENTRE.PL Team
184V/35M/15700:50:10 2371Andrzej KotarbaRadosny Orszak Wielkiego Wiewióra
185III/8M/15800:50:11 2375Jerzy MarczakHusaria Race Team
186XII/1M/15900:50:12 2586Chris JenkinsWilanów Coffin Dodgers
187VIII/10M/16000:50:12 2350Zbigniew Jusiński 'URSYNÓW'Kondycja
188K-VIII/3K/2800:50:18 104Jolanta Wagner 'URSYNÓW' - 'Jola.'Warszawa-Ursynów
189VII/25M/16100:50:31 1258Arkadiusz MaskiewiczT-Mobile Running Team
190IX/9M/16200:50:33 834Zenon Baran 'ZB'KB ActiveSports Warszawa
191K-VI/6K/2900:50:36 1721Katarzyna BrzozowskaNiezrzeszony
192K-V/7K/3000:51:02 1784Ilona Miller-GronieckaNiezrzeszony
193K-II/2K/3100:51:13 1816Julita SobiczewskaWarszawa-Kabaty
194VIII/11M/16300:51:23 2368Jerzy MiszczakLuftri Team
195K-VII/3K/3200:51:29 1739Monika TurczyńskaLeczo Team
196IX/10M/16400:51:33 909Leszek JuszczakStrzelec Żyrardów
197V/36M/16500:51:51 2088Grzegorz PankowskiKosi Mazaki Team
198III/9M/16600:51:51 2190Piotr StankiewiczWarszawa-Gocław
199K-IV/6K/3300:51:56 89Sarah SkeltonVege Runners
200K-VI/7K/3400:51:58 116Dominika NapierskaVege Runners
201V/37M/16700:52:20 2351Marcin PyrzynaWarszawa-Bielany
202VII/26M/16800:52:22 443Leszek KaniugaWarszawa-Stegny
203K-V/8K/3500:52:24 1415Katarzyna Janowska 'Janosik'Fizjozdrowie
204VI/32M/16900:52:26 2379Mateusz WernerNiezrzeszony
205K-III/6K/3600:52:30 1783Małgorzata KalinowskaWarszawa
206XI/6M/17000:52:30 536Janusz WawrowskiACTION Warszawa
207K-V/9K/3700:52:37 1820Zuzanna ZiajkoVege Runners
208K-VI/8K/3800:52:42 1722Emilia BzuraWarszawa-Bielany
209VIII/12M/17100:52:47 2168Robert MichalakWarszawa-Mokotów
210K-VIII/4K/3900:52:52 1782Urszula SzokalskaNiezrzeszony
211K-V/10K/4000:52:58 1717Anna PasternakBractwo Biegowe BGK
212IV/26M/17200:53:13 2293Miłosz NowickiNiezrzeszony
213K-IV/7K/4100:53:19 1787Monika FirlejWarszawa
214K-IV/8K/4200:53:20 1736Olga BrodawkaWarszawa
215VI/33M/17300:53:28 2373Robert SzymańskiWarszawa-Ursynów
216VII/27M/17400:53:28 364Marek SzczotkowskiPiaseczno
217K-VII/4K/4300:53:30 1430Katarzyna Kossakowska 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
218K-VI/9K/4400:53:40 1665Renata GąsowskaDream Run
219K-IV/9K/4500:53:42 106Aleksandra Kucharska 'URSYNÓW'Dream Run
220VIII/13M/17500:53:45 2298Wiesław KamińskiNasielsk Baszta Team
221IV/27M/17600:53:54 1123Przemysław KrzywiecFalenty
222IX/11M/17700:54:10 2383Kazimierz SzokalskiKlub Filipka
223IV/28M/17800:54:16 2362Marcin KuzioraCzarny Śnieg
224K-VIII/5K/4600:54:29 175Joanna OdolczykNiezrzeszony
225VII/28M/17900:54:40 471Adam Grądzki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
226K-V/11K/4700:54:45 1778Alicja KaczmarskaWarszawa-Ursynów
227K-VII/5K/4800:55:03 1779Magdalena GogaczWarszawa-Ursynów
228XI/7M/18000:55:04 1050Bogusław PrzybylskiWarszawa-Falenica
229K-III/7K/4900:55:04 1742Katarzyna MurantyWarszawa-Wola
230K-VI/10K/5000:55:09 39Mariola SikorskaPiastów
231K-VI/11K/5100:55:21 1764Monika KrólZabiegani Team
232VII/29M/18100:55:38 2289Marcin PancerowWarszawa Mokotów
233K-VI/12K/5200:55:42 1652Katarzyna PawłowskaaleTEMPO
234XIII/1M/18200:55:48 468Eugeniusz DembińskiKB Huragan Wołomin
235K-III/8K/5300:55:54 1818Magdalena Komór Warszawa-Mokotów
236XI/8M/18300:56:16 2213Andrzej BrzozowskiA.K.B. MORT!
237K-V/12K/5400:56:32 1548Anna Dziełak-AndruszewskaWarszawa-Wilanów
238K-VIII/6K/5500:56:49 1582Bogumiła RososzczukNiezrzeszony
239V/38M/18400:56:54 2355Bartosz RauflajszWarszawa
240V/39M/18500:57:23 2205Przemysław SzramowskiWarszawa-Bielany
241K-VII/6K/5600:57:23 1637Anna KomaWarszawa
242IV/29M/18600:57:24 875Piotr MilbertVege Runners
243XII/2M/18700:57:42 950Stanisław TokarzewskiKomorów
244K-II/3K/5700:57:51 1549Agnieszka AndruszewskaKarsznice
245K-V/13K/5800:58:11 1741Magdalena Wojciechowska Warszawa-Tarchomin
246K-IV/10K/5900:58:20 74Aleksandra SzczotkowskaPiaseczno
247XI/9M/18800:58:22 412Andrzej BalcerzakWarszawa-Bielany
248K-IV/11K/6000:58:32 1567Agnieszka PokropGórski Styl Team
249K-VI/13K/6100:58:37 1817Edyta KuczabaOrange Polska
250XIII/2M/18900:58:39 1290Borys KozakowLegia Warszawa
251XI/10M/19000:58:45 313Adam BiernackiŁódź
252IX/12M/19100:58:51 2274Paweł PaluchAvocado Wellnes Club
253K-IX/2K/6200:58:54 1754Ewa Hawryluk-stasiakWarszawa-Żoliborz
254K-IX/3K/6300:58:56 8Maria TeichertKB ActiveSports Warszawa
255K-XI/1K/6400:59:02 1469Grazyna MarczakLeczo Team
256III/10M/19200:59:17 2338Adam RadzimirskiDeloitte Adventure Team
257K-IV/12K/6500:59:18 1786Aleksandra WłodarczykŻórawski Team
258XI/11M/19300:59:31 2248Roman Leszczyńskiso-biebie-gam
259K-III/9K/6600:59:37 1789Nicola ThomasVege Runners
260K-V/14K/6700:59:50 1735Anna PadowiczWarszawa-Bemowo
261K-XII/1K/6801:00:02 1460Teresa ŻywekNiezrzeszony
262K-VIII/7K/6901:00:38 1737Izabela Ksieniewicz-KowalskaWarszawa-Gocław
263X/7M/19401:00:47 2142Piotr GóralJózefosław
264K-VI/14K/7001:00:49 1767Agnieszka ModrasWarszawa
265V/40M/19501:00:55 2251Marek GontarzWarszawa-Natolin
266K-V/15K/7101:00:58 1693Justyna ŁucjanekNiezrzeszony
267K-V/16K/7201:02:17 1668Agnieszka SikorskaWarszawa
268K-X/1K/7301:03:21 78Elżbieta Głowacka 'URSYNÓW'Team ZabieganeDni
269K-VI/15K/7401:04:13 1757Małgorzata GrzegorzewskaGrzegorzewscy Team
270K-VI/16K/7501:04:14 1731Anna KuśnierekTeam ZabieganeDni
271VII/30M/19601:04:14 2200Mariusz WalkiewiczWarszawa-Rembertów
272K-VI/17K/7601:04:27 1765Monika SkomorowskaNiezrzeszony
273K-IX/4K/7701:04:38 1431Iwona Szarska 'Iwo'aleTEMPO
274IX/13M/19701:04:50 2188Krzysztof ZięcinaWarszawa-Ursynów
275XII/3M/19801:06:11 444Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
276K-III/10K/7801:07:11 1751Magda BarczukWarszawa-Białołęka
277XIII/3M/19901:08:34 574Eugeniusz Moszkowicz 'URSYNÓW' - 'Iryda'Kondycja
278VII/31M/20001:09:02 2228Jan MireckiWarszawa
279VII/32M/20101:09:03 1117Rafał Miastowski 'URSYNÓW'Warszawa-Dzielnica Ursynów
280K-VII/7K/7901:10:26 1483Bogna Gaj ' URSYNÓW'Botox Queen
281K-VIII/8K/8001:12:05 28Zoja KrzyzanowskaVege Runners
282XIII/4M/20201:19:04 2098Edmund WałęgaWarszawa-Wola
283XIV/1M/20301:34:16 489Zbigniew DuszyńskiKB ActiveSports Warszawa