GRAND PRIX Warszawy
2019
Zawodnicy
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2019-10-19
  7. 2019-10-05
  6. 2019-09-14
  5. 2019-04-27
  4. 2019-04-06
  3. 2019-03-23
  2. 2019-03-09
  1. 2019-02-16

2018
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2018-10-20
  7. 2018-10-06
  6. 2018-09-22
  5. 2018-04-28
  4. 2018-04-07
  3. 2018-03-17
  2. 2018-03-03
  1. 2018-02-10

2017
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2017-10-21
  7. 2017-10-07
  6. 2017-09-16
  5. 2017-09-02
  4. 2017-04-29
  3. 2017-04-08
  2. 2017-03-11
  1. 2017-02-04

2016
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2016-10-15
  7. 2016-10-01
  6. 2016-09-17
  5. 2016-09-03
  4. 2016-04-16
  3. 2016-03-19
  2. 2016-03-05
  1. 2016-02-13

2015
Generalka
 wyniki zawodów:
  8. 2015-10-17
  7. 2015-10-03
  6. 2015-09-19
  5. 2015-06-20
  4. 2015-04-18
  3. 2015-03-21
  2. 2015-03-07
  1. 2015-02-14

2014
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2014-11-08
  8. 2014-10-18
  7. 2014-10-04
  6. 2014-09-13
  5. 2014-06-07
  4. 2014-04-27
  3. 2014-03-22
  2. 2014-03-08
  1. 2014-02-08

2013
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2013-11-09
  8. 2013-10-19
  7. 2013-10-05
  6. 2013-09-14
  5. 2013-06-22
  4. 2013-04-27
  3. 2013-03-16
  2. 2013-03-02
  1. 2013-02-16

2012
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2012-10-27*
  8. 2012-10-20
  7. 2012-10-06
  6. 2012-09-15
  5. 2012-06-16
  4. 2012-04-28
  3. 2012-03-31
  2. 2012-03-10
  1. 2012-02-11

2011
Generalka
 wyniki zawodów:
  9. 2011-11-05
  8. 2011-10-22
  7. 2011-10-01
  6. 2011-09-17
  5. 2011-09-03
  4. 2011-06-11
  3. 2011-04-09
  2. 2011-03-12
  1. 2011-02-05

2010
Generalka
 wyniki zawodów:
  10. 2010-10-16
  9. 2010-10-09
  8. 2010-10-02
  7. 2010-08-31
  6. 2010-06-22
  5. 2010-06-15
  4. 2010-05-06
  3. 2010-04-10
  2. 2010-03-06
  1. 2010-02-20

2009
 wyniki zawodów:
  10. 2009-10-17
  9. 2009-10-03
  8. 2009-09-19
  7. 2009-09-01
  6. 2009-06-23
  5. 2009-06-09
  4. 2009-05-26
  3. 2009-04-04
  2. 2009-03-07
  1. 2009-02-07

2008
 wyniki zawodów:
  10. 2008-10-18
  9. 2008-09-13
  8. 2008-09-02
  7. 2008-05-27
  6. 2008-05-13
  5. 2008-04-26
  4. 2008-04-05
  3. 2008-03-08
  2. 2008-02-09
  1. 2007-10-20

2007
Generalka
 wyniki zawodów:
  6. 2007-09-15
  5. 2007-06-05
  4. 2007-05-22
  3. 2007-04-17
  2. 2007-03-31
  1. 2007-03-10

2006
 wyniki zawodów:
  6. 2006-09-30
  5. 2006-06-06
  4. 2006-05-23
  3. 2006-04-18
  2. 2006-04-01
  1. 2006-03-04

2005
 wyniki zawodów:
  6. 2005-06-23
  5. 2005-06-07
  4. 2005-05-17
  3. 2005-04-19
  2. 2005-04-02
  1. 2005-03-05

2004
 wyniki zawodów:
  6. 2004-09-14
  5. 2004-06-22
  4. 2004-06-08
  3. 2004-05-11
  2. 2004-04-06
  1. 2004-03-06


!-życiówka
D-debiut
WYNIKI ZAWODÓW
GRAND PRIX Warszawy z dnia 2019-10-19
Ostatnia modyfikacja: 2019-10-31 21:53:32
WYNIKI OFICJALNE - MINĄŁ OKRES PRZYJMOWANIA REKLAMACJI
OPEN KATEGORIE KLUBOWE 3NAJ inf pobierz
PozKatplecCzasNumerNazwisko i imięKlub
1V/1M/100:34:43 1376Artur JabłońskiDream Run
2IV/1M/200:34:45 691Jędrzej JosypenkoDream Run
3V/2M/300:34:57 338Sebastian Polak 'URSYNÓW' - 'Słonik'KB ActiveSports Warszawa
4VII/1M/400:34:58 2254Dariusz Piasta 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
5VII/2M/500:35:23 1056Marek Primik 'URSYNÓW'Vege Runners
6IV/2M/600:35:30 695Daniel UrmanowskiDream Run
7IV/3M/700:35:35 2240Patryk PiaseckiNiezrzeszony
8IV/4M/800:35:36 630Marcin StupakDream Run
9III/1M/900:35:52 2193Paweł Biały 'URSYNÓW'SKB Kraśnik
10IV/5M/1000:37:00 1143Krzysztof GrześkowiakNarodowy Bank Polski
11V/3M/1100:37:01 262Tomasz KwiatekA.K.B. MORT!
12VI/1M/1200:37:20 2488Piotr WitusowskiVege Runners
13I/1M/1300:37:41 2225Arkadiusz GrabowiecKB ActiveSports Warszawa
14VI/2M/1400:37:44 415Andrzej Jankowski 'URSYNÓW'Accenture Warszawa
15V/4M/1500:37:59 1195Paweł ŻukowskiVege Runners
16V/5M/1600:38:00 507Łukasz GregorczykVege Runners
17V/6M/1700:38:01 2470Marcin Mentel Dream Run
18VIII/1M/1800:38:04 908Andrzej KotwaVege Runners
19VI/3M/1900:38:06 312Piotr Kobierski 'URSYNÓW'uka.pl
20VI/4M/2000:38:07 2176Adam PluszkaVege Runners
21IX/1M/2100:38:30 1101Thomas HorneVege Runners
22VI/5M/2200:38:40 2346Arkadiusz RecławVege Runners
23IV/6M/2300:38:50 470Juliusz BorawskiVege Runners
24VI/6M/2400:38:57 2437Łukasz SmogorowskiVege Runners
25III/2M/2500:39:20 2481Grzegorz NowosielskiŻórawski Team
26VIII/2M/2600:39:23 333Jacek GardenerJacekBiega Running Team
27VII/3M/2700:39:27 2665Krzysztof FeluchJacekBiega Running Team
28V/7M/2800:39:30 2112Kamil WołosewiczParkrun Warszawa Ursynów
29IV/7M/2900:39:36 1215Michał KlimowiczNiezrzeszony
30II/1M/3000:39:37 2478Marc CamiWarszawa Mokotów
31VIII/3M/3100:39:39 2480Stefan StefańskiWarszawa
32VI/7M/3200:39:46 435Michał Wiatr 'URSYNÓW'Softtutor
33VI/8M/3300:39:47 640Sławomir Stykowski 'URSYNÓW' - 'Styku78'Art Profi Warszawa
34V/8M/3400:39:48 2242Tomasz PiatkaAdidas Runners Warszawa
35VII/4M/3500:39:52 2327Wojciech TrybuszkiewiczGenerali Running Team
36IV/8M/3600:39:52 2178Kamil MadejekVege Runners
37IX/2M/3700:39:55 2342Wojciech RoszkowskiWarszawa-Ursynów
38III/3M/3800:39:56 1010Paweł KowalikJacekBiega Running Team
39IV/9M/3900:39:59 2417Frederic SchneiderDream Run
40VI/9M/4000:40:19 205Krzysztof HołowaczKondycja
41V/9M/4100:40:29 2184Paweł Piasecki 'PawełP'Stare Babice Biegają
42V/10M/4200:40:32 2209Marek MaklesStraż Graniczna
43V/11M/4300:40:42 2483Robert NiegowskiStare Babice Biegają
44VI/10M/4400:40:52 1348Piotr Ochman 'URSYNÓW'Warszawa-Kabaty
45VI/11M/4500:40:59 804Piotr FrączykA.K.B. MORT!
46K-IV/1K/100:41:02 1746Monika NawratDream Run
47X/1M/4600:41:02 352Jacek NowocieńUczniowski Klub Sportowy RUSIEC
48VII/5M/4700:41:04 712Mariusz RusteckiWarszawa-Śródmieście
49VI/12M/4800:41:04 862Rafał GarbatA.K.B. MORT!
50V/12M/4900:41:07 425Hubert Jaworski 'URSYNÓW'Vege Runners
51K-V/1K/200:41:11 1535Paulina Prugar-FukowskaDream Run
52VI/13M/5000:41:11 2199Mateusz Pazdan 'URSYNÓW'Niezrzeszony
53III/4M/5100:41:21 753Aleksander OstasiukSKN
54II/2M/5200:41:31 2479Stanisław SnopekHornówek
55IV/10M/5300:41:34 745Piotr BieniekPKP Intercity Running Team
56K-III/1K/300:41:38 59Marta JusińskaDream Run
57V/13M/5400:41:38 2285Dawid PetrówDream Run
58V/14M/5500:41:43 2490Łukasz ĆwiklewskiVege Runners
59V/15M/5600:41:44 2234Tomasz SękPiastów
60K-VI/1K/400:41:53 1443Bożena JosypenkoDream Run
61VII/6M/5700:41:53 896Wiesław BarNiezrzeszony
62VII/7M/5800:41:58 1095Adam MalewiczNiezrzeszony
63V/16M/5900:42:06 500Rafał BelkiewiczNiezrzeszony
64VI/14M/6000:42:09 683Bartłomiej DomańskiPiaseczno
65V/17M/6100:42:36 843Przemysław ŁohutkoWarszawa
66K-V/2K/500:42:38 1647Bogusława Majer 'URSYNÓW'Vege Runners
67III/5M/6200:42:38 1253Piotr Witkowski 'URSYNÓW'Vege Runners
68II/3M/6300:42:38 2260Michał GaloczBiegunki Kabackie
69VIII/4M/6400:42:50 846Andrzej PiątkowskiDream Run
70VII/8M/6500:42:52 2099Michał GrzegorzewskiGrzegorzewscy Team
71VI/15M/6600:42:54 437Jakub MilczarekSofttutor
72K-VI/2K/600:43:07 1770Karolina LewandowskaDream Run
73VII/9M/6700:43:17 2165Michał LatakJacekBiega Running Team
74VI/16M/6800:43:27 530Maciej DrozdDream Run
75K-IV/2K/700:43:39 1595Joanna TomczakDream Run
76III/6M/6900:43:52 402Marek SkibińskiLasek Bielański Team
77V/18M/7000:43:56 645Mikołaj GronieckiJacekBiega Running Team
78VIII/5M/7100:44:09 1250Sławomir Kurzawa 'URSYNÓW'T-Mobile Running Team
79K-V/3K/800:44:18 1714Anna SerwińskaDream Run
80K-III/2K/900:44:21 99Olga Miszkiewicz-Górecka 'URSYNÓW'Vege Runners
81IX/3M/7200:44:21 298Szymon DrabczykWarszawa-Mokotów
82V/19M/7300:44:21 2485Kamil LesiakDream Run
83VII/10M/7400:44:22 2397Witold TamkunNiezrzeszony
84K-VIII/1K/1000:44:23 193Alicja PaszczakKlub Wysokogórski Warszawa
85IV/11M/7500:44:28 2473Michal RutkowskiWarszawa
86VI/17M/7600:44:31 576Jacek SeferyniakPKO Bank Polski
87VII/11M/7700:44:40 2197Paweł KowalskiWarszawa
88III/7M/7800:44:45 2465Maciej GilVege Runners
89K-III/3K/1100:44:49 161Joanna Pszeniczna Vege Runners
90VII/12M/7900:44:51 2412Paweł JeżJózefosław
91VIII/6M/8000:44:53 779Wojciech Grzegorczyk 'URSYNÓW'Kondycja
92IV/12M/8100:45:04 276Jacek PłochockiGrupa Biegowa Ursus
93IX/4M/8200:45:07 834Zenon Baran 'ZB'KB ActiveSports Warszawa
94K-VI/3K/1200:45:16 1854Monika SzymborskaTeam ZabieganeDni
95X/2M/8300:45:18 357Paweł Święcki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
96K-VI/4K/1300:45:24 1756Monika WachDream Run
97VII/13M/8400:45:32 2275Piotr CiukFujitsu Sport Warsaw
98V/20M/8500:45:32 2085Andrzej RuszczewskiVege Runners
99K-VII/1K/1400:45:34 135Joanna WasilewskaWarszawa
100K-V/4K/1500:45:35 1684Anna NowakDream Run
101VII/14M/8600:45:43 879Tadeusz GóralKKB
102VI/18M/8700:45:49 613Tomasz KosteraVege Runners
103K-V/5K/1600:45:52 1858Alicja ŁazowskaWarszawa
104K-VI/5K/1700:45:53 1421Alicja GąsiorowskaŻórawski Team
105VII/15M/8800:45:56 260Krzysztof MatyskielAlbatrosy
106K-V/6K/1800:46:00 1752Izabela TorebkoDream Run
107VI/19M/8900:46:00 2318Marcin MałkowskiW Obi Jest Moc
108V/21M/9000:46:01 2475Maciej BanaszakWarszawa Mokotów
109IX/5M/9100:46:15 212Mirosław GójskiGKS Grodzisk
110VIII/7M/9200:46:23 2298Wiesław KamińskiNasielsk Baszta Team
111IX/6M/9300:46:24 1287Grzegorz Wojewódzki 'URSYNÓW'Team ZabieganeDni
112VII/16M/9400:46:26 1708Roman GoralskiStare Babice Biegają
113X/3M/9500:46:27 242Witold GrunwaldA.K.B. MORT!
114XI/1M/9600:46:32 2291Marcin Zalewski 'Nicram'Canor Anticus
115K-VI/6K/1900:46:34 1852Agnieszka ŻuraniewskaVege Runners
116X/4M/9700:46:34 877Stanisław KamińskiNadarzyn
117VI/20M/9800:46:51 2233Ireneusz KalicyVege Runners
118K-VII/2K/2000:47:13 1449Karolina StańczykDream Run
119II/4M/9900:47:26 2486Igor NagórskiSkierniewice
120XI/2M/10000:47:34 598Jan KrypaWarszawa-Białołęka
121K-VI/7K/2100:47:42 112Monika GregorczykVege Runners
122K-VI/8K/2200:47:54 3Monika Dryja ' URSYNÓW'Obozybiegowe.pl
123VII/17M/10100:47:55 2828Olaf Pierzak 'URSYNÓW'Kabackie Dziki
124V/22M/10200:48:15 2263Bartosz Iwaszkiewicz Vege Runners
125VII/18M/10300:48:27 2220Przemysław KrajewskiLeczo Team
126IV/13M/10400:48:27 2245Piotr PawlakNationale-Nederlanden
127VI/21M/10500:48:47 2373Robert SzymańskiWarszawa-Ursynów
128VII/19M/10600:48:57 2281Marek UbyszJacekBiega Running Team
129IX/7M/10700:49:10 351Andrzej DyczkowskiTygryski Kubusia Puchatka
130VII/20M/10800:49:12 2414Sławomir KubalaWarszawa
131K-VIII/2K/2300:49:30 1776Krystyna RzymowskaVege Runners
132K-V/7K/2400:49:31 1820Zuzanna ZiajkoVege Runners
133K-VI/9K/2500:49:39 138Olga Wróblewska Vege Runners
134K-VI/10K/2600:49:49 144Katarzyna KosteraVege Runners
135K-IX/1K/2700:50:03 52Marzena Opowicz 'Marzka-63'KB ActiveSports Warszawa
136K-VI/11K/2800:50:09 116Dominika NapierskaVege Runners
137II/5M/10900:50:15 2484Łukasz MossorDream Run
138VIII/8M/11000:50:18 2350Zbigniew Jusiński 'URSYNÓW'Kondycja
139K-VII/3K/2900:50:28 1739Monika TurczyńskaLeczo Team
140K-VI/12K/3000:50:33 18Joanna Leszczyńska 'URSYNÓW' - 'JoAsia'Vege Runners
141K-IV/3K/3100:50:38 1853Amalia KalincaWarszawa
142VII/21M/11100:50:40 1258Arkadiusz MaskiewiczT-Mobile Running Team
143K-XI/1K/3200:50:46 1521Renata TulaWarszawa
144K-VII/4K/3300:51:08 1430Katarzyna Kossakowska 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
145X/5M/11200:51:22 1030Grzegorz Budnicki 'URSYNÓW'Warszawa-Kabaty
146X/6M/11300:52:42 343Zbigniew BatorNiezrzeszony
147K-III/4K/3400:52:56 1860Paulina BaranRęcze Raciczki
148V/23M/11400:53:04 2476Piotr MerchelskiWarszawa
149K-IV/4K/3500:53:15 1837Katarzyna KropiakVege Runners
150X/7M/11500:53:18 535Danilo FerrarisArt Profi Warszawa
151K-VI/13K/3600:53:25 1652Katarzyna PawłowskaaleTEMPO
152XII/1M/11600:53:27 232Zdzisław NiewiadomskiNiezrzeszony
153XII/2M/11700:53:29 950Stanisław TokarzewskiKomorów
154K-VIII/3K/3700:53:30 104Jolanta Wagner 'URSYNÓW' - 'Jola.'Warszawa-Ursynów
155V/24M/11800:53:30 2300Sebastian WojciechowskiNiezrzeszony
156K-VIII/4K/3800:53:38 175Joanna OdolczykNiezrzeszony
157VI/22M/11900:53:59 389Robert JózwikWarszawa-Gocław
158VI/23M/12000:54:07 2389Michał PerzyńskiVege Runners
159K-IX/2K/3900:54:26 1754Ewa Hawryluk-StasiakVege Runners
160V/25M/12100:54:44 2487Patryk CzugałaWMT
161IX/8M/12200:54:49 2230Bogdan KowalczykWarszawa-Bródno
162K-IV/5K/4000:54:58 89Sarah SkeltonVege Runners
163K-V/8K/4100:55:22 1642Ewa GodziszVege Runners
164VII/22M/12300:55:35 2120Salvatore De Bellodbitalia.pl
165K-V/9K/4200:55:41 1855Agnieszka MazurkiewiczWMT
166K-VI/14K/4300:55:48 1857Katarzyna MatejakVege Runners
167III/8M/12400:55:58 2452Jakub SulikowskiVege Runners
168K-VII/5K/4400:56:01 1637Anna KomaWarszawa
169K-V/10K/4500:56:03 1534Urszula HangielCatch the rabbit
170XI/3M/12500:56:25 2248Roman Leszczyńskiso-biebie-gam
171K-XI/2K/4600:56:31 1469Grazyna MarczakLeczo Team
172VII/23M/12600:56:34 2289Marcin PancerowWarszawa Mokotów
173XI/4M/12700:56:44 1050Bogusław PrzybylskiWarszawa-Falenica
174K-III/5K/4700:56:51 143Anna WitkowskaVege Runners
175IX/9M/12800:56:59 2477Stanisław SelwaWarszawa-Wola
176VIII/9M/12900:57:09 2777Tomasz PawłowskiBiegam Bo Lubię
177K-VI/15K/4800:57:24 1764Monika KrólTeam ZabieganeDni
178K-IX/3K/4900:57:35 8Maria TeichertKB ActiveSports Warszawa
179XI/5M/13000:57:44 2474Krzysztof GalejWarszawa-Ursynów
180VII/24M/13100:58:15 471Adam Grądzki 'URSYNÓW'Warszawa-Ursynów
181K-VI/16K/5000:58:29 1757Małgorzata GrzegorzewskaGrzegorzewscy Team
182K-IV/6K/5100:58:40 1736Olga BrodawkaWarszawa
183IX/10M/13200:59:15 832Tomasz MichalakNiezrzeszony
184K-V/11K/5200:59:16 1741Magdalena Wojciechowska Warszawa-Tarchomin
185K-V/12K/5300:59:18 1735Anna PadowiczWarszawa-Bemowo
186IV/14M/13300:59:18 875Piotr MilbertVege Runners
187XIII/1M/13401:00:09 1290Borys KozakowLegia Warszawa
188XI/6M/13501:00:22 313Adam BiernackiŁódź
189K-XII/1K/5401:00:32 1460Teresa ŻywekNiezrzeszony
190III/9M/13601:00:58 2338Adam RadzimirskiDeloitte Adventure Team
191VIII/10M/13701:01:26 295Krzysztof Przybysz 'URSYNÓW'Art Profi Warszawa
192K-VII/6K/5501:01:44 1859Katarzyna MinakowskaWarsaw International Triathlon Club
193K-IV/7K/5601:02:01 74Aleksandra SzczotkowskaPiaseczno
194XIII/2M/13801:03:08 400Tomasz Hołowacz ' URSYNÓW'Kondycja
195K-VIII/5K/5701:04:58 67Małgorzata Butkiewicz 'gosiaczek'KB Galeria Warszawa
196K-VII/7K/5801:08:05 1856Katarzyna SzulcNiezrzeszony
197K-VIII/6K/5901:09:07 28Zoja KrzyzanowskaVege Runners
198K-X/1K/6001:09:11 78Elżbieta Głowacka 'URSYNÓW'Team ZabieganeDni
199K-VIII/7K/6101:09:50 1648Magdalena BorowskaWarszawa-Powiśle
200XII/3M/13901:11:07 444Janusz KępczyńskiGOSIR Ożarów Maz.
201K-II/1K/6201:11:32 1845Joanna GojanVege Runners
202XIII/3M/14001:12:41 2098Edmund WałęgaWarszawa-Wola
203XIII/4M/14101:13:44 474Jacek NoworytaActive-Arfrosan \'Biegiem Po Zdrowie\' Team
204VII/25M/14201:18:23 2491Mirosław Szymański 'Mirszym'Warszawa-Ursynów
205K-V/13K/6301:22:08 1668Agnieszka SikorskaWarszawa
206K-VII/8K/6401:22:08 1861Katarzyna SałacińskaWarszawa-Tarchomin
207XIV/1M/14301:25:33 489Zbigniew DuszyńskiKB ActiveSports Warszawa