Grand Prix Warszawy to największa coroczna impreza wyścigów samochodowych w Polsce i jedna z najbardziej znaczących na świecie. Odbywające się od 1949 roku zawody stały się obowiązkowym punktem programu dla miłośników sportów motorowych z całego świata.

Intensywny przypływ adrenaliny, najlepsi europejscy kierowcy wyścigowi i postęp technologiczny łączą się w jeden z największych krajowych wyścigów na ziemi. Każdego roku, podczas weekendu Wniebowstąpienia, tysiące ludzi gromadzi się, aby być świadkami tego prestiżowego, a zarazem emocjonującego wydarzenia, w którym odważni kierowcy mają szansę wykazać się swoimi umiejętnościami i walczyć na torze z karkołomnymi prędkościami.

Wyniki Grand Prix Warszawy – kto wygrał? Zwycięzcy

Grand Prix Warszawy, w którym wyróżniono kilka najlepszych drużyn w zawodach. Kazachowie Maria Privalova i Azamat Baimbetov zdobyli złoto, Włosi Riccardo Massi i Eva Ercoli srebro, a Rosjanie Artem Merkulov i Svetlana Golubkina brąz. Ogólnie rzecz biorąc, były to ekscytujące zawody, które pozwoliły wszystkim uczestnikom zademonstrować swoje umiejętności sportowe, jak również sportową postawę w trakcie trwania turnieju.